apple iphone 8
Lajmet e fundit

Apple Iphone 8 (X): tjeter video del online ! ..eshte i kuqi | ose.al

Te rejat e fundit mbi Apple iPhone 8, ose iPhone X Edition:

Siç ju premtuam, do t’ju mbajme te perditesuar mbi daljen e iPhonit te ri.

Deri me tani çdo foto, render apo informacion qe ka rrjedhur mbi karakteristikat e iPhone 8, e ka nxjerre ate ne tre ngjyra: i Bardhe, i Zi, Ari. Por kemi siguruar nje video e cila tregon qartazi iPhone 8 ne nje ngjyre te kuqe te erret me kornize paksa te bardhe.

Video eshte hedhur ne rrjet nga nje i infiltruar ne qendern e Apple ne Guangzhou, i cili ka filmuar iPhone 8. Mendojme qe video ne fjale eshte 100% reale per iPhone 8 e kuq.

Video Apple iPhone 8:

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=k3yoQuXgZPA” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

copyright ©ose.al

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.