aplikacionet pult tv
Lajmet e fundit

Aplikacionet PULT TV me te mira per Android 😍😍

Aplikacionet PULT TV per televizoret e shtepise jane nder me te shkarkuarit ne Android. Praktikisht behet fjale per Apps te cilat shkarkohen, instalohen ne smartphone ose tablet, dhe mundesojne perdorimin e tyre si pult ose telekomande per televizorin.

ZBULO: Whatsapp – si të lexojmë mesazhet e dikujt tjetër 😉

Ka shume prej tyre online, por ose.al ka perzgjedhur ato me te mirat, me te sigurtat dhe me funksionalet.

Aplikacionet PULT TV: AnyMote Universal Remote (shkarko falas)

Aplikacionet PULT TV: Peel Universal Smart TV Remote Control (shkarko falas)

Aplikacionet PULT TV: Unified Remote (shkarko falas)

Unified Remote
Unified Remote
Developer: Unified Intents
Price: Free

Aplikacionet PULT TV: Twinone Universal TV Remote (shkarko falas)

Universal TV Remote
Universal TV Remote
Developer: Twinone
Price: Free

Aplikacionet PULT TV: SURE Universal Smart TV Remote (shkarko falas)

 Lojra FALAS per celularin tuaj –> KLIKONI KETU

Aplikacionet PULT TV – Lista e plotë e celularëve me IR

2013

·         HTC One (M7)

·         HTC One Max

·         LG G2

·         LG G Flex

·         LG G Pro Lite

·         LG Spirit H

·         LG Optimus F6

·         LG Optimus G Pro

·         LG Optimus L9 II

·         Samsung Galaxy Note 3

·         Samsung Galaxy S4

·         Samsung Galaxy S4 Mini

·         Samsung Galaxy S4 Active

·         Samsung Galaxy Mega

·         Sony Xperia Z

·         Sony Xperia Z1 

·         Sony Xperia ZL

·         ZTE Nubia Z5S

 

2014

·         HTC One (M8)

·         Huawei Honor 6

·         Huawei Honor 6 Plus

·         LG G Pro 2

·         LG G2 Mini

·         LG G3

·         LG G3 S (Vigor)

·         LG L90

·         LG G Vista

·         LG Volt

·         Samsung ACTIVE SE

·         Samsung Galaxy Note 3 Neo

·         Samsung Galaxy Note 4

·         Samsung Galaxy Note Edge

·         Samsung Galaxy S5

·         Samsung Galaxy S5 Active

·         Samsung Galaxy S5 Duos

·         Samsung Galaxy S5 Mini

·         Xiaomi Mi 4

·         ZTE Grand Memo II LTE

·         ZTE Grand X Max

·         ZTE Nubia X6

·         ZTE Nubia Z7

·         ZTE Nubia Z7 Max

 

2015

·         HTC One M9

·         HTC One M9+

·         Huawei Honor 7

·         LG G Flex 2

·         LG G4

·         LG V10

·         Medion P10341

·         Oppo Mirror 5

·         Oppo Mirror 5s

·         Samsung Galaxy S6 Active

·         Samsung Galaxy S6

·         Samsung Galaxy S6 Edge

·         Xiaomi Redmi Note 2

·         Xiaomi Redmi Note 2 Prime

·         ZTE Grand X Max+

·         ZTE Nubia Z9

·         Xiaomi Mi 4C

·         Gionee Marathon M5

·         Xiaomi Redmi Note 3 (MTK)

·         Xiaomi Redmi 3

·         Letv Le 1 (X600)h

·         Letv Le 1s (X500/X501)

·         Letv LeMax

·         Lenovo Vibe X3

·         Panasonic P55 Novo

 

2016

·         Huawei Honor 8

·         Huawei Mate 9

·         Huawei Mate 9 Pro

·         Huawei P9 Plus

·         LG G5

·         Sharp Z2

·         Ulefone Power

·         Ulefone Vienna

·         Xiaomi Mi 5

·         Xiaomi Mi 5s Plus

·         Xiaomi Mi 4s

·         Xiaomi Redmi 3s

·         Xiaomi Redmi 3s Prime

·         Xiaomi Redmi Note 3 (Snapdragon)

·         Xiaomi Redmi Note 4

·         Xiaomi Redmi 4 Prime

·         Xiaomi Max

·         LeTV le 1s

·         Letv le Max

·         LeEco Le 2

·         LeEco Le 2 Pro

·         LeEco Le Max 2

·         LeEco Le Pro 3

·         Lenovo tab

·         LG V20

·         Vivo Y51L

 

2017

·         Allview P9 Energy

·         Xiaomi Redmi 4A

·         Xiaomi Redmi 4X

·         Xiaomi Redmi Note 4

·         Xiaomi Redmi Note 4X

·         Huawei P10 Plus

·         Xiaomi Mi 6

·         Xiaomi Mi Max 2

·         Huawei Honor 8 Pro

·         Huawei Honor 9

·         ZTE Nubia Z17

·         LeEco Le Pro 3 Elite

·         LG Q8

·         Xiaomi Mi A1

·         Huawei Mate 10

·         Huawei Mate 10 Pro

·         Honor View 10

·         Xiaomi Redmi 5A

·         Xiaomi Redmi Note 5

·         Xiaomi Redmi Note 5 Pro

 

2018

·         Xiaomi Redmi 5

·         Xiaomi Redmi 5 Plus

·         Xiaomi Redmi note 5 Pro

·         Huawei P20

·         Huawei P20 Pro

 

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

30 thoughts on “Aplikacionet PULT TV me te mira per Android 😍😍

  1. Mendoj se keto aplikacionnet jane kot nese telefoni nuk ka infra,smartfonat e pajisur me infra kryesisht huawei e mundesojne kete sherbim dhe e kane vet aplikacionin jo vetem per televizor por edhe kondicioner

    1. Iphonat nuk jane te pajisur me infra nderkohe qe shume marka te sistemit android si LG,Huawei,samsung etj jane te pajisura me infrared dhe aplikacionin qe e mundeson kete sherbim,per pajisjet e sistemit android qe nuk kane infra nuk besoj se funksionon ky aplikacion

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.