amazon prime-gearbest-oferta-live
Lajmet e fundit

LiveBlog: Ofertat live nga Amazon Prime dhe Gearbest

Per herë të parë në Shqipëri ose.al sjell për të gjithë LiveBlog-un… ndjekim të gjithë nga afër ofertat e Amazon Prime dhe Gearbest per daten e sotme 11/07/2017. Ofertat do shtohen në mënyre automatike çdo orë. Hidhini një sy nëse gjeni ndonjë artikull interesant. Faqja axhornohet ne menyre automatike.

 

©ose.al • Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.