test thyerje iphone x
Krahasime

TEST THYERJE iPhone X vs. Galaxy Note 8: renie nga lartesia 300m

Sjellim per ju dy videot e krahasimit mbi testin e renies nga lartesia per dy super celularet e momentit.

iPhone X vs. Galaxy Note 8: renie nga lartesia prej 300 metrash!! 😰😰😰😰

Kush fiton?

Renie nga 300 metra lartesi iPhone X:

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=ni2QgfnSrHI” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

VS.

Renie nga 300 metra lartesi Galaxy Note 8:

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=X_U7kofV4j0″ width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]
Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

8 thoughts on “TEST THYERJE iPhone X vs. Galaxy Note 8: renie nga lartesia 300m

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.