kamera test slow motion
Krahasime

KAMERA TEST slow motion Galaxy S9 vs. Xperia XZ2

Website i famshme teknologjik GsmArena official publikoi nje video test mjaft interesant mbi xhirimin e video slow motion 960 fps. Krahasimi u krye midis dy smartphone me te mire te momentit ne kete kategori, Galaxy S9 dhe Xperia XZ2.

Si u sollen dy konkurrentet, duke patur parasysh qe Xperia XZ2 filmon video slow motion 960 fps me kualitet 1080 p ndersa Galaxy S9 me kualitet “vetem” 720 p ?

Kamera Test slow motion Galaxy S9 vs. Xperia XZ2:

 

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.