Galaxy S9 ose Galaxy S9 Plus
Krahasime

Galaxy S9 ose Galaxy S9 Plus [TEST SHPEJTESIE]

Test shpejtësie: Galaxy S9 ose Galaxy S9 Plus

Më së fundi jemi gati të ju paraqesim testin e shpejtësisë midis dy celularëve top class. Galaxy S9 ose Galaxy S9 Plus. Kush fiton sipas mendimit tuaj? Më poshtë disa nga karakteristikat kryesore të dy celularëve.

Video: Galaxy S9 vs Galaxy S9 Plus

Karakteristikat e Galaxy S9

 [aps_product_features id=”8406″ style=”list”]

Karakteristikat e Galaxy S9 Plus

[aps_product_features id=”8457″ style=”list”] 
Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do tĂ« bĂ«het publike. Fushat e domosdoshme janĂ« shĂ«nuar me njĂ« *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.