Galaxy S9 ose Galaxy S9 Plus [TEST SHPEJTESIE]

0
277
views
Galaxy S9 ose Galaxy S9 Plus

Test shpejtësie: Galaxy S9 ose Galaxy S9 Plus

Më së fundi jemi gati të ju paraqesim testin e shpejtësisë midis dy celularëve top class. Galaxy S9 ose Galaxy S9 Plus. Kush fiton sipas mendimit tuaj? Më poshtë disa nga karakteristikat kryesore të dy celularëve.

Video: Galaxy S9 vs Galaxy S9 Plus

Karakteristikat e Galaxy S9

 • Ekrani: 5.8"
 • Fotokamera: 12 MP
 • CPU: 4 GB
 • Bateria: 3000 mAh
 • Memoria: 64/128/256 GB
 • Sistemi Operativ: Android 8.0

Karakteristikat e Galaxy S9 Plus

 • Ekrani: 6.2"
 • Fotokamera: 12 MP
 • CPU: 6 GB
 • Bateria: 3500 mAh
 • Memoria: 64/128/256 GB
 • Sistemi Operativ: Android 8.0
Artikulli paraprakA jeni gati per Samsung Galaxy S9 Plus Lite
Artikulli tjetĂ«rLajme tĂ« kĂ«qija pĂ«r Huawei P9 😰😰
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
SHPËRNDAJE