note 8
Krahasime Lajmet e fundit

Galaxy NOTE 8 vs. OnePLUS 5T ne nje gare shpejtesie te veçante!

Nje video mjaft e veçante dhe interesante eshte hedhur ne YouTube ku vihet ne jete nje gare shpejtesie midis Note 8 dhe OnePlus 5T.

Ne video dallohen dy te ashtuquajtur “njerez budallenj” qe po testojne shpejtesine e celulareve. Shikoni rrezultat mbreslenese 😀

The Cactus Test – Note 8 vs OnePlus 5T

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.