Krahasime Lajmet e fundit

[AnTuTu] Celulari me i fuqishem ne tregun ndërkombëtar

[AnTuTu] Celulari me i fuqishem ne tregun ndërkombëtar

Celulari me i fuqishem: Kthehet klasifikimi zyrtar i Benchmark ANTUTU, ne te cilin pasqyrohen smartphonet me te mire ne bote. Se fundmi, siti AnTuTu ka publikuar piket dhe klasifikimin te bazuar ne me shume se 1.000 teste per çdo dispozitiv aktualisht ne dispozicion.

Celulari me i fuqishem – Antutu Android SHTATOR 2019:

Modeli i celularit RAM + Memoria Rezultati final
ROG Phone 2 8GB+128GB 396813
Asus ZenFone 6 2019 6GB+128GB 376671
OnePlus 7 Pro 12GB+256GB 372534
Mi 9 6GB+64GB 371108
Redmi K20 Pro
8GB+256GB 370398
OnePlus 7 8GB+256GB 370111
Samsung Note10+ (SDM855) 12GB+256GB 369362
Mi 9T Pro6 GB+512GB 364735
Mi BlackShark 2 8GB+128GB 362652
Samsung Note10+ 5G (9825) 12GB+256GB 348840

Celulari me i fuqishem – Antutu iOS SHTATOR 2019:

Celulari RAM+Memoria Rezultati final
iPad Pro 2018 (12.9″)
4GB+64GB 548449
iPad Pro 2018 (11″)
4GB+256GB 546579
iPhone XS
4GB+64GB 356466
iPhone XS Max
4GB+256GB 355762
iPhone XR
3GB+128GB 346233
iPad Pro (10.5-inch)
4GB+64GB 280752
iPad Pro (12.9-inch,2nd
5GB+64GB 280661
iPhone X
3GB+64GB 247869
iPhone 8 Plus
3GB+64GB 240226
iPhone 8
2GB+64GB 233230

A jeni dakort 🤔🤔 Çfarë mendoni 🤔🤔

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.