Netflix - Janar 2018
KineTekno

[NETFLIX] Të rejat e fundit që mund të shikoni (Shkurt 2018)

Ky është artikulli i parë që po shkruajmë në kategorinë KineTekno (Kinema + Teknologji). Netflix është një shërbim me pagesë që po rritet gjithmonë e më shumë edhe në Shqipëri. Kujtojmë se seriali i famshëm “Narcos” është një prodhim ekskluziv i Netflix. 

netflix

Serie TV Origjinale Netflix

  • 2 shkurt – ALTERED CARBON, sezoni 1
  • 7 shkurt – FANTASTIC 5, sezoni 1
  • 16 shkurt – EVERYTHING SUCKS!, sezoni 1
  • 23 shkurt – MARSEILLE, sezoni 2
  • 23 shkurt – SEVEN SECONDS, sezoni 1

Dokumentar origjinal

  • 2 shkurt – COACH SNOOP, sezoni 1
  • 9 shkurt – SEEING ALLRED
  • 23 shkurt – UGLY DELICIOUS
Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.