Netflix - Janar 2018
KineTekno

[NETFLIX] Të rejat e fundit që mund të shikoni (Janar 2018)

Ky është artikulli i parë që po shkruajmë në kategorinë KineTekno (Kinema + Teknologji). Netflix është një shërbim me pagesë që po rritet gjithmonë e më shumë edhe në Shqipëri. Kujtojmë se seriali i famshëm “Narcos” është një prodhim ekskluziv i Netflix. 

Film Origjinal Netflix 

 • 12 janar – THE POLKA KING 
 • 19 janar – THE OPEN HOUSE

Film Netflix

 • 4 janar – I GUARDIANI DEL DESTINO
 • 6 janar – GRAVITY
 • 6 janar – IL GRANDE GATSBY
 • 18 janar – SLEEPERS
 • 22 janar – ROOM
 • 23 janar – LOOPER
 • 24 janar – LA VITA DI ADELE
 • 30 janar – UP

Serie TV Origjinale Netflix

 • 1 janar – LOVESICK, Sezoni i 3-të
 • 1 janar – GLACÉ
 • 5 janar – DIRK GENTLY, Sezoni i 2-të
 • 5 janar – THE END OF THE F***ING WORLD, Sezoni i 1-rë
 • 5 janar – DEVILMAN: CRYBABY, Sezoni i 1-rë
 • 8 janar – STAR TREK: DISCOVERY, Sezoni i 1-rë pjesa 2  
 • 12 janar – DISJOINTED,  Sezoni i 1-rë dhe i 2-të
 • 12 janar – MOB PSYCHO 100, Sezoni i 1-rë
 • 19 janar – GRACE AND FRANKIE, Sezoni i 4-t
 • 19 janar – VAN HELSING, Sezoni i 2-të
 • 23 janar – BLACK LIGHTNING, Sezoni i 1-rë
 • 26 janar – GIORNO PER GIORNO, Sezoni i 2-të

Seri Televizive

 • 1 janar – MODERN FAMILY, Sezoni i 8
 • 15 janar – PRETTY LITTLE LIARS, Sezoni i 7
 • 30 janar – BLACK SAILS, Sezoni i 4-t

Komedi origjinale

 • 10 janar – LEJANDRO RIANO: ESPECIAL DE STAND UP
 • 12 gjanar – TOM SEGURA: DISGRACEFUL
 • 16 janar – KATT WILLIAMS: GREAT AMERICA
 • 23 janar – TODD GLASS: ACT HAPPY

Dokumentar origjinal

 • 5 janar – ROTTEN, Sezoni i 1-rë
 • 19 janar – DRUG LORDS, Sezoni i 1-rë
 • 26 janar – DIRTY MONEY

Dokumentar

 • 12 janar – THE MAN WHO WOULD BE POLKA KING

 

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.