gomorra
KineTekno

GOMORRA, a do te kete nje sezon të 4-t? Pergjigjet Roberto Saviano

Tashme eshte nje nga serialet me te ndjekura si ne “Full HD” po ashtu edhe ne “QHD” i prodhuar nga Sky Italia. Behet fjale per “Gomorra”, telefilmi qe flet dhe dokumenton ngjarjet kriminale dhe kartelin e droges ne qytetin e Napolit e me gjere.

Ka pak kohe qe ka perfunduar sezoni i 3 i telefilmit, dhe te gjithe fansat pyesin a do to kete nje sezon te 4. Nese jo, per cilen arsye? Dhe nese po, kur do te filloje te transmetohet ne televizion?.

Pergjigjen e ka dhene nje nga krijuesit kryesore: Roberto Saviano. Ne nje prononcim ne Facebook, shkrimtari i famshem italian ka postuar nje fotografi te lap top-it te tij me nje flete word ne te cilen shkruhet “GOMORRA IV”. Fotografia eshte shoqeruar me tog fjaleshin italisht “lavori in corso”, pra vazhdon puna per krijimin e sezonit te 4.

Foto Roberto Saviano mbi Gomorra 4:

gomorra

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.