Netflix
KineTekno

[NETFLIX] Të rejat e fundit që mund të shikoni

Ky është artikulli mujor që po shkruajmë në kategorinë KineTekno (Kinema + Teknologji). Netflix është një shërbim me pagesë që po rritet gjithmonë e më shumë edhe në Shqipëri. Kujtojmë se seriali i famshëm “Narcos” është një prodhim ekskluziv i Netflix. Me poshte lista e plote e serial/dokumentar ose film Netflix.

Witcher është një nga seritë më të pritura të Netflix, veçanërisht për adhuruesit e tregimeve dhe romaneve të fantazive të Andrzej Sapkowski, nga të cilat u morën videolojë RPG të CD Projekt RED – të angazhuar aktualisht në zhvillimin e Cyberpunk 2077. Pas shumës së informacionit shpërndarë në fillim të korrikut Witcher Netflix: fotot e para, hedhur, logot, posterat dhe dorezat sociale Me rastin e Comic Con në San Diego, Netflix publikon videoklipin e parë në të cilin vjen në jetë protagonisti Geralt nga Rivia, me Henry Cavill (Superman, Mission Impossible: Fallout).

 

Lista e disa nga filmat qe mund te gjeni tek Netflix.

Film Origjinal

 • I AM MOTHER
 • MURDER MYSTERY
 • BEATS

Film Netflix

 • #SELFIE
 • ACRIMONY
 • AUSTIN POWERS IN GOLDMEMBER
 • BELIEVE
 • GOOOL!
 • IL CASTELLO
 • OH, RAMONA!
 • RESIDENT EVIL
 • SUXBAD – TRE METRI SOPRA IL PELO

 

Serie TV Origjinale

 • ONE SPRING NIGHT, Sezoni 1
 • BLACK MIRROR, Sezoni 5
 • HAPPY!, Sezoni 2
 • 3%, Sezoni 3
 • TALES OF CITY, Mini-serie
 • DESIGNATED SURVIVOR, Sezoni 3
 • LEILA, Sezoni 1
 • DARK, Sezoni 2

Dokumentar Origjinal

 • THE BLACK GODFATHER
 • ROLLING THUNDER REVUE: A BOB DYLAN STORY BY MARTIN SCORSESE

Anime e kukulla

 • NEON GENESIS EVANGELION
 • NEON GENESIS EVANGELION: DEATH & REBIRTH
 • NEON GENESIS EVANGELION: THE END OF EVANGELION
 • 7SEEDS,

Trailer Serial Film Netflix :  Si te shesim drogen online e shpejt

 

Trailer Serial Netflix: The Rain

 

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.