avengers infinity war
KineTekno

AVENGERS Infinity War, shfaqet traileri i ri fantastik!

Kompania e prodhimeve kinematografike “Marvel Studios” shfaqi gjate ndeshjes Super Bowl LII trailerin e ri te superfilmit Avengers Infinity War.

Teknologjia kompjuterike e krijimit te imazheve arrin maksimumin per kete film kaq realistik. Avengersat do te ndeshen me Thanos ne Toke, me ndihmen e “Guardians of the Galaxy”.

Ne filmin e drejtuar nga Joe dhe Anthony Russo, do te marrin pjese edhe Robert Downey Jr. (Iron Man), Chris Evans(Captain America), Chris Hemsworth (Thor), Mark Ruffalo (Hulk), Paul Bettany (Visione), Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff/Scarlet Witch), Pom Klementieff (Mantis), Karen Gillan (Nebula), Dave Bautista (Drax), Don Cheadle (James Rhodes/War Machine), Anthony Mackie(Sam Wilson/Falcon), Sebastian Stan (Soldato d’Inverno), Benedict Cumberbatch (Doctor Strange), Tom Holland (Peter Parker/Spider-Man), Chadwick Boseman (T’Challa/Black Panther), Chris Pratt (Peter Quill/Star-Lord) e Josh Brolin (Thanos).

Video Trailer Avengers Infinity War:

https://www.youtube.com/embed/lDv4rE0ox8E

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.