Si të shpejtojme kompjuterin-foto-program-falas
Guida

[OFERTA FALAS 30/11/2017] Si te shpejtojme kompjuterin

Si të shpejtojme kompjuterin?

Smart Defrag është një program i sigurt, i qëndrueshëm dhe i lehtë për t’u përdorur për të defragmentuar diskun, i cili ofron performancën më të lartë të hard diskut në një mënyrë të automatizuar dhe inteligjente. Me gjeneratën e re të motorrit të defragmentimit ultra të shpejtë, Smart Defrag 5.7.1 jo vetëm që defragon HDD-në e përdoruesit, por edhe ul SSD për të shpejtuar shpejtësinë e leximit / shkrimit dhe për të përmirësuar jetën e diskut. Ky program na mundëson të shpejtojme kompjuterin tone 😎😎.

Përdoruesit mund të defragmentojnë lehtësisht skedarë të mëdhenj dhe të konsolidojnë hapësirat e lira. Duke përdorur këtë program kemi një defragmentim më efikas.

Si të shpejtojme kompjuterin-foto

Smart Defrag: Shpejtojme kompjuterin

Ndërsa po krijoni një skicë me laps, mund të zgjidhni cilësimet dhe opsionet tuaja të preferuara. Ka dy mënyra për të redaktuar fotot me SoftOrbits: manualisht dhe me ndihmën e cilësimeve të parazgjedhura. Këto cilësime mund të përdoren si udhëzues fillestar.

Për sot, Smart Defrag 5.7.1 ofrohet falas.

Në mënyrë që të kualifikoheni ju duhet të shkarkoni dhe instaloni programin duke klikuar mbi lidhjen në fund të artikullit. Duhet të unzip filen ZIP, e pastaj të filloni instalimin e .exe file (që është i pranishëm në dosje) të sapo shkarkuar dhe instaloni programin duke ndjekur procedurën e instalimit të Smart Defrag 5.7.1 për PC.

Kur të keni mbaruar instalimin klikoni në skedarin e tekstit ReadMe.txt për të ditur se si të merrni licencën falas për të mundësuar versionin e plotë të.

Ju mund të shkarkoni Smart Defrag 5.7.1 për PC falas duke klikuar butonin e mëposhtëm:

mega-logo

Kemi vendosur të karikojmë programin tek www.mega.nz

Mega ofron të gjithë klientëve të saj 50GB falas. Mund të karikojmë në mënyrë automatike të gjitha fotografitë e celularit tonë. Mega ka dhe aplikacionet e saj në Apple Store, Google Play Store, Windows Phone Store dhe BlackBerry World. Nuk është e nevojshme që të regjistroheni për të shkarkuar fotot por 50GB falas mund të ju hyjnë në punë për shumë gjëra (file, video, foto, programe etj.)

app android windowsphoneapp_blackberry_world

ose.al – shtepia e teknologjise

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.