Si te shpejtojme informacionet në PC-foto
Guida

[OFERTA FALAS 01/12/2017] Si te shpejtojme informacionet në PC

Si të shpejtojme informacionet ne PC?

AllMyNotes Organizer ofron një koncept alternativ të menaxhimit të informacionit të rastësishëm. Është thjesht një aplikacion për menaxhimin e të dhënave falas, një nga më të mirat në llojin e vet dhe na lejon të shpejtojme informacionet e dobishme. Ajo ofron të gjitha mjetet e nevojshme (shënime, tabela, alarme, kuti, etj), kështu që ju mund të organizoni informacionin tuaj pikërisht në mënyrën që ju pëlqen!😎😎 Asnjë kufizim tjetër, thjesht filloni të organizoni informacionin tuaj hap pas hapi tani!

shpejtojme informacionet ne PC

AllMyNotes Organizer Deluxe: shpejtojme informacionet ne PC

Karakteristikat kryesore:

 • Organizimi hierarkik i tekstit tuaj të rastit dhe informacioni grafik (formë peme);
 • Editor Rich-Text që mbështet: Tabelat (përfshirë të zgjedhur), alarm, fotografi (me preview për imazhe);
 • Kërkimi i menjëhershëm i të gjithë informacionit;
 • Mbështetje > file 4GB;
 • Reminder;
 • Llogaritësi në tekst. Për shembull, mund të shtypni “2 + 2 =” dhe të futet 4 automatikisht;
 • Mbështetja e skanerit;
 • Funksioni i vetë-korrigjimit. Për shembull, nëse shkruani “(c)”, do të korrigjohen në ©;
 • Funksioni i fuqishëm i gjeneratorëve të fjalëkalimeve për të gjeneruar fjalëkalime shumë të sigurta;
 • Ruajtja automatike (Historia);
 • Import / eksport nga / në (HTML, RTF, TKK, TXT, GIF, PNG, BMP, JPEG, dhe disa të tjerë);
 • Përkthyer në ~ 30 gjuhë;

Për sot, AllMyNotes Organizer Deluxe 3.21 ofrohet falas.

Në mënyrë që të kualifikoheni ju duhet të shkarkoni dhe instaloni programin duke klikuar mbi lidhjen në fund të artikullit. Duhet të unzip filen ZIP, e pastaj të filloni instalimin e .exe file (që është i pranishëm në dosje) të sapo shkarkuar dhe instaloni programin duke ndjekur procedurën e instalimit të Smart Defrag 5.7.1 për PC.

Kur të keni mbaruar instalimin klikoni në skedarin e tekstit ReadMe.txt për të ditur se si të merrni licencën falas për të mundësuar versionin e plotë të.

Ju mund të shkarkoni AllMyNotes Organizer Deluxe 3.21S për PC falas duke klikuar butonin e mëposhtëm:

mega-logo

Kemi vendosur të karikojmë programin tek www.mega.nz

Mega ofron të gjithë klientëve të saj 50GB falas. Mund të karikojmë në mënyrë automatike të gjitha fotografitë e celularit tonë. Mega ka dhe aplikacionet e saj në Apple Store, Google Play Store, Windows Phone Store dhe BlackBerry World. Nuk është e nevojshme që të regjistroheni për të shkarkuar fotot por 50GB falas mund të ju hyjnë në punë për shumë gjëra (file, video, foto, programe etj.)

app android windowsphoneapp_blackberry_world

ose.al – shtepia e teknologjise

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.