regjistro ekranin e iPhone falas
Guida

[Ofertë FALAS 25/10] Regjistroni ekranin e iPhone FALAS

AceThinker iPhone Screen Recorder është një mjet i dobishëm për të projektuar ekranin e iPhone/iPad tuaj në kompjuterin tuaj dhe të regjistroni aktivitetin së bashku me audio. Regjistro në këtë mënyrë ekranin e iPhone falas 😉😉

Nëse ju kërkoni të shfaqni përmbajtjen në kompjuterin tuaj nga celulari kjo është zgjedhja ideale. Me disa klikime, ju mund të lidhni pajisjen tuaj mobile në kompjuter, regjistroni veprimtarinë e ekranit dhe pastaj ta publikoni në formate të ndryshme. Përveç kësaj, ju gjithashtu mund të përshtatni rezolutën, të kapni screenshots për të shpëtuar atë në kompjuterin tuaj dhe kontrolloni regjistrimin.

Shënim: MAC installer është përfshirë gjithashtu në arkivin e programit! Programi ofrohet me 1 vit përditësime falas dhe mbështetje teknike.

Karakteristika

  • Pasqyro pajisjet tuaja iOS në kompjuterin tuaj me wireless
  • Regjistro çdo gjë në një ekran iPhone ose iPad në cilësi të lartë
  • Publiko Screencasts, video dhe imazhe animuar
  • Mbështet pajisjet me iOS 7 dhe sipër
  • Vetëm për sot, AceThinker iPhone Screen Recorder 1.1.9 ofrohet falas.

Në mënyrë që të kualifikoheni ju duhet të shkarkoni dhe instaloni programin duke klikuar mbi ikonën e MEGA.

mega-logo

Ju duhet të bëni unzip e pastaj të klikoni .exe/.pkg të sapo shkarkuar dhe instaloni programin duke ndjekur procedurën e instalimit Wizard AceThinker iPhone Screen Recorder 1.1.9. Një herë që instalimi është i plotë ndiqni hapat e mëposhtme për të gjetur se si të merrni licencë të lirë për të aktivizuar versionin e plotë e AceThinker iPhone Screen Recorder 1.1.9.

Hape paketën që keni shkarkuar nga Mega.co.nz dhe klikoni Setup.exe ose Setup.pkg që është përfshirë në paketën dhe instaloni softuerin. Për të aktivizuar kopjen tuaj të lirë, vizitoni sitin e mëposhtëm dhe plotësoni formularin. Numri i regjistrimit do të dërgohet në email.


https://acethinker.com/giveaway


Ju duhet ta instaloni atë përpara se oferta e dhënë për softuerin të përfundojë (mbaron sot në darkë)

Termat dhe kushtet

Ju lutem vini re se softueri që shkarkoni dhe instaloni gjatë periudhës FALAS vjen me kushtet e mëposhtme:

1) 1 vit mbështetjeje teknike
2) 1 vit përditësime falas
3) Përdorim i rreptë jo-komercial

ose.al – Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

One thought on “[Ofertë FALAS 25/10] Regjistroni ekranin e iPhone FALAS

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.