mbroni password program
Guida

[OFERTA FALAS 22/12/2017] Mbroni password -et tuaja me

Mbroni password -et në PC!

ShumĂ«llojshmĂ«ria dhe cilĂ«sia e fjalĂ«kalimeve tuaja personale Ă«shtĂ« thelbĂ«sore pĂ«r sigurinĂ« nĂ« internet. Duhet ti ndryshoni gjithnjĂ«. MĂ« shumĂ« fjalĂ«kalime nevojiten pĂ«r numrin nĂ« rritje tĂ« llogarive nĂ« internet dhe ti mbani mend tĂ« gjitha ato Ă«shtĂ« praktikisht e pamundur. Steganos Password Manager 18 ofron njĂ« zgjidhje tĂ« pĂ«rshtatshme: gjeneron fjalĂ«kalime jashtĂ«zakonisht tĂ« forta, i ruan ato automatikisht dhe i kujton ata kĂ«shtu qĂ« ju nuk duhet t’i mbani mend ato. PĂ«rdoruesit tani duhet tĂ« mbajnĂ« mend vetĂ«m njĂ« fjalĂ«kalim!

Mbroni password -et tuaja me Steganos Password

Karakteristikat kryesore:

  • Krijo dhe menaxho fjalĂ«kalime tĂ« forta
  • Optimizuar dhe automatizuar pĂ«r plotĂ«simin automatik tĂ« fjalĂ«kalimeve
  • Plug-inĂ«t e ridizajnuar tĂ« shfletuesit pĂ«r Chrome & Firefox
  • NdĂ«rfaqja e re intuitive e pĂ«rdoruesit
  • LicencĂ« pĂ«r deri nĂ« 5 pajisje

PĂ«r sot, Steganos Password

Në mënyrë që të kualifikoheni ju duhet të shkarkoni dhe instaloni programin duke klikuar mbi lidhjen në fund të artikullit. Duhet të unzip filen ZIP, e pastaj të filloni instalimin e .exe file (që është i pranishëm në dosje) të sapo shkarkuar dhe instaloni programin duke ndjekur procedurën e instalimit të Steganos Passwordpër PC.

Kur të keni mbaruar instalimin klikoni në skedarin e tekstit ReadMe.txt për të ditur se si të merrni licencën falas për të mundësuar versionin e plotë të.

Ju mund të shkarkoni Steganos Password për PC falas duke klikuar butonin e mëposhtëm:

mega-logo

Kemi vendosur të karikojmë programin tek www.mega.nz

Mega ofron të gjithë klientëve të saj 50GB falas. Mund të karikojmë në mënyrë automatike të gjitha fotografitë e celularit tonë. Mega ka dhe aplikacionet e saj në Apple Store, Google Play Store, Windows Phone Store dhe BlackBerry World. Nuk është e nevojshme që të regjistroheni për të shkarkuar fotot por 50GB falas mund të ju hyjnë në punë për shumë gjëra (file, video, foto, programe etj.)

app android windowsphoneapp_blackberry_world

ose.al – shtepia e teknologjise

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do tĂ« bĂ«het publike. Fushat e domosdoshme janĂ« shĂ«nuar me njĂ« *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.