si te krijojme videoklipe falas
Guida

[OFERTA FALAS 07/12/2017] Si te krijojme videoklipe ne PC

Si të krijojme videoklipe ne PC?

Fillojme dhe krijojme videoklipe fantastike me foto e celularit tone! FastCut Plus 2 rregullon videot tuaja automatikisht për t’u përshtatur me ritmin e muzikës! Dhe nëse unë nuk mund ta gjej këngën e duhur? Nuk është problem – Fastcut përfshin një gamë të gjerë muzike për redaktimin me muzikë që i përshtatet çdo tipi të video.

Fastcut do të bëjë të gjithë punën. Në pak kohë, ju do të keni videon perfekte, të gatshme për të ndarë në rrjet. Kontrolloni programin për redaktimin automatik të videos për të gjitha videot tuaja nga celularët, tabletët, kamerat e veprimit dhe të gjitha modelet e tjera standarde të kamerës. 😎😎 Asnjë kufizim tjetër, thjesht filloni dhe krijoni videoklipet tuaja!

Fastcut Plus 2: krijojme videoklipe ne PC

Karakteristikat kryesore:

 • Përshtatje e përkryer për të gjitha kamerat “action cam” standarde të veprimit
 • Movie Wizard për redaktimin automatik të videos
 • Editing video optimizuar për GoPro: Editon pa probleme 4K & HD
 • Prisni muzikën në një mënyrë të pabesueshme dhe të përkryer bazuar në gjatësitë e ndryshme të videos
 • Kontrollet e filtrit të erës nga zhurma
 • Korrigjim i saktë i efektit fisheye
 • Karakteristikat plus pas botimit
 • Përfshin mbi 60 këngë audio
 • Prisni dhe rrotulloni regjistrimet
 • Eksporto në SD, HD, Full HD, UHD
 • Stabilizimi i imazhit
 • Vendosni pjesët më të rëndësishme të klipit
 • Krijoni modelet tuaja nga zero
 • Funksione të avancuara të redaktimit

Për sot, FastCut Plus 2 ofrohet falas.

Në mënyrë që të kualifikoheni ju duhet të shkarkoni dhe instaloni programin duke klikuar mbi lidhjen në fund të artikullit. Duhet të unzip filen ZIP, e pastaj të filloni instalimin e .exe file (që është i pranishëm në dosje) të sapo shkarkuar dhe instaloni programin duke ndjekur procedurën e instalimit të Fastcut Plus 2 për PC.

Kur të keni mbaruar instalimin klikoni në skedarin e tekstit ReadMe.txt për të ditur se si të merrni licencën falas për të mundësuar versionin e plotë të.

Ju mund të shkarkoni FastCut Plus 2 për PC falas duke klikuar butonin e mëposhtëm:

mega-logo

Kemi vendosur të karikojmë programin tek www.mega.nz

Mega ofron të gjithë klientëve të saj 50GB falas. Mund të karikojmë në mënyrë automatike të gjitha fotografitë e celularit tonë. Mega ka dhe aplikacionet e saj në Apple Store, Google Play Store, Windows Phone Store dhe BlackBerry World. Nuk është e nevojshme që të regjistroheni për të shkarkuar fotot por 50GB falas mund të ju hyjnë në punë për shumë gjëra (file, video, foto, programe etj.)

app android windowsphoneapp_blackberry_world

ose.al – shtepia e teknologjise

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.