foto te bukura per celularin
Guida

[SHKARKO FALAS] Foto te bukura per celularin tuaj

Jeni duke kerkuar foto te bukura per celularin tuaj? tek ky artikull do mund te shkarkoni falas kategori te ndyshme, duke filluar nga wallpaper iPhone dhe Android dhe tek imazhet me te bukura. Shtojeni kete artikull tek lista juaj e preferuar dhe vizitojeni here pas here sepse do shtojme gjithmone e me shume foto per celularin tuaj!

Foto te bukura – iPhone 11 Wallpapers

Kliko tek imazhi i meposhtem per te shkarkuar wallpaper-et e celularit me te fundit nga Cupertino. Mund ti shkarkoni falas dhe ti vendosni ato tek celulari juaj (qofte ai edhe Android)

mega-logo

Foto Android P

Kliko tek imazhi i meposhtem per te shkarkuar wallpaper-et e dedikuar te Android P.

mega-logo

Foto Samsung Galaxy S10

Kliko tek imazhi i meposhtem per te shkarkuar foto fantastike te dedikuara per Samsung Galaxy S10.

mega-logo

Foto te bukura nga celuulari Oppo Find X

Kliko tek imazhi i meposhtem per te shkarkuar wallpaper-et e dedikuar te Oppo Find X, nje nga modelet me te bukura ne tregun nderkombetar!

mega-logo

Foto nga modeli Oppo R15

Kliko tek imazhi i meposhtem per te shkarkuar wallpaper-et e dedikuar te Oppo R15.

mega-logo

Foto fantastike te marra nga interneti

Kliko tek imazhi i meposhtem per te shkarkuar fotot me te bukura te marra nga interneti.

mega-logo

Foto Galaxy A7

Kliko tek imazhi i meposhtem per te shkarkuar wallpaper-et e dedikuar te SAmsung Galaxy A7

mega-logo

 

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.