ios 11-foto
Guida

Download iOS 11.4 per iPhone e iPad

Download iOS 11.4 per iPhone e iPad

Klikoni dhe shkarkoni formatin IPSW

 • iPad Air (Wi-Fi) (iPad4,1) — Download
 • iPad Air (Cellular) (iPad4,2) — Download
 • iPad mini 2 (Wi-Fi) (iPad4,4) — Download
 • iPad mini 2 (Cellular) (iPad4,5) — Download
 • iPad mini 3 (Wi-Fi) (iPad4,7) — Download
 • iPad mini 3 (Cellular) (iPad4,8) — Download
 • iPad mini 4 (Wi-Fi) (iPad5,1) — Download
 • iPad mini 4 (Cellular) (iPad5,2) — Download
 • iPad Air 2 (Wi-Fi) (iPad5,3) — Download
 • iPad Air 2 (Cellular) (iPad5,4) — Download
 • iPad Pro (9.7”, Wi-Fi) (iPad6,3) — Download
 • iPad Pro (9.7”, Cellular) (iPad6,4) — Download
 • iPad Pro (Wi-Fi) (iPad6,7) — Download
 • iPad Pro (Cellular) (iPad6,8) — Download
 • iPad 5 (Wi-Fi) (iPad6,11) — Download
 • iPad 5 (Cellular) (iPad6,12) — Download
 • iPad Pro 2 (12.9”, Wi-Fi) (iPad7,1) — Download
 • iPad Pro 2 (12.9”, Cellular) (iPad7,2) — Download
 • iPad Pro (10.5”, Wi-Fi) (iPad7,3) — Download
 • iPad Pro (10.5”, Cellular) (iPad7,4) — Download
 • iPad7,5 (iPad7,5) — Download
 • iPad7,6 (iPad7,6) — Download
 • iPhone 5s (GSM/LTE) (iPhone6,1) — Download
 • iPhone 5s (CDMA/LTE) (iPhone6,2) — Download
 • iPhone 6 Plus (iPhone7,1) — Download
 • iPhone 6 (iPhone7,2) — Download
 • iPhone 6s (iPhone8,1) — Download
 • iPhone 6s Plus (iPhone8,2) — Download
 • iPhone SE (iPhone8,4) — Download
 • iPhone 7 (CDMA/GSM/LTE)(iPhone9,1) — Download
 • iPhone 7 Plus (CDMA/GSM/LTE)(iPhone9,2) — Download
 • iPhone 7 (GSM/LTE) (iPhone9,3) — Download
 • iPhone 7 Plus (GSM/LTE) (iPhone9,4) — Download
 • iPhone 8 (CDMA/GSM/LTE)(iPhone10,1) — Download
 • iPhone 8 Plus (CDMA/GSM/LTE)(iPhone10,2) — Download
 • iPhone X (CDMA/GSM/LTE)(iPhone10,3) — Download
 • iPhone 8 (GSM/LTE) (iPhone10,4) — Download
 • iPhone 8 Plus (GSM/LTE) (iPhone10,5) — Download
 • iPhone X (GSM/LTE) (iPhone10,6) — Download
 • iPod touch 6G (iPod7,1) — Download
Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.