AR Emoji Samsung Galaxy S9 (1)
Guida

AR Emoji Samsung Galaxy S9

Pershendetje miq. Se bashku edhe nje here tjeter per te ju shpjeguar se si funksionon AR Emoji Samsung Galaxy S9.  Mos harroni te klikoni edhe tek videot e tjera te realizuara nga Shtepia e Teknologjise.

Video: AR Emoji Samsung Galaxy S9

Informacionet e marrë nga Samsung Albania mbi AR Emoji 

 

AR Emoji

Kthejeni selfien tuaj në një emoji dhe shikoni mesazhet tuaja që vijnë në jetë.

Krijoni një version të animuar të vetes suaj që tregon atë që ndieni brenda. Më pas, dërgojeni mesazhin me një emoji që ndjek lëvizjet dhe shprehjet tuaja.
 

AR Emoji i animuar

Vendosni emocionet tuaja në lëvizje.

Bëhuni ylli i hitit të radhës të animuar. Regjistroni video me emoji që flasin, këndojnë apo çdo gjë që dëshironi të bëni. Më pas ndajeni me miqtë tuaj.
 

Disney AR Emoji

Zbuloni një tjetër fytyrë të animacionit.

Krijoni personazhet tuaja të preferuara. Fytyrat e njohura ndjekin shprehjet tuaja unike për më shumë argëtim me mesazhe. Dhe me përditësime të vazhdueshme, argëtimi vazhdon.

*E disponueshme për shkarkim në Galaxy Apps.

LINKU DIREKT TEK SAMSUNG ALBANIA

Klevis
Student ne degën inxhinieri Kompjuterike, gjithmonë i fiksuar pas lajmeve te fundit rreth botës së teknologjisë. Dëshira për të informuar shqiptarët rreth këtyre lajmeve më bëri që të jem pjesë e ose.al.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.