Acer Liquid Z6 Plus: I fundmi i Mohikanëve

Ndodh ndonjëherë, që produkti i fundit i një firme, të jetë produkti më i mirë i saj. Dhe ndodh ndonjëherë që produkti më i...

We Aamra X3: A e kishit përfytyruar një smartfon nga Bangladeshi?

We Aamra X3: Kur ne mendojmë për vende të botës së tretë, ose nëse jo detyrimisht, për vende shumë të largëta, të varfëra, nuk...

Pepsi apo Coca Cola? Bleni Pepsi P1S për vetëm €90 😂

Vështirë të parashikohet se si një markë vendos të sponsorizojë imazhin e tyre. E vështirë të parashikohet se Pepsi ka zgjedhur krijimin e një...

General Mobile GM8 dhe GM8 Go: Turqit hedhin kartën në tavolinë

Gjatë Kongresit Botëror të Telefonisë së Lëvizshme (MWC – Mobile World Congress) në Barcelonë, kompani të ndryshme paraqitën smartfonët me Android One dhe Android...

Oukitel Mix 2: Prekni botën tuaj të pakufi!

Yunji Intelligent Technology Co. Ltd, kompania pas OUKITEL-it beson se shumë njerëz paguajnë shumë për ‘smartfonët e kushtueshëm me reklama televizive luksi’. Shumë zotërues...

Me ne fund lajmi zyrtar mbi Samsung Galaxy S8 dhe Android...

Vjen konfirmimi zyrtar, Samsung Galaxy S8 dhe Galaxy S8+ nisin perditesimin e sistemit operativ te bazuar ne Android Oreo 8.0Samsung Galaxy S8 arrin majat...

[TIRANЁ 2017] Live TEST i Samsung Galaxy Note 8

Një falenderim të sinqertë nga zemra për Samsung dhe New Media Communications që na dhanë mundësinë të provojmë dhe të testojmë Samsung Galaxy Note 8.Samsung Galaxy...

HUAWEI PREZANTON TELEFONAT E RINJ MATE 10 DHE MATE 10 PRO

Huawei ka prezantuar sot Huawei Mate 10 dhe Mate 10 Pro. Të dy telefonat e rinj të cilët i përkasin linjës së telefonave më cilësorë që...

Vernee M5: celulari më i mirë 4GB RAM që kushton vetëm...

Ekipi i Vernee ka për qëllim krijimin e një celulari i cili ka cilësi të lartë të softwerit/materileve dhe shërbimin e vazhdueshëm pas shitjes!...

Asus Zenfone 4 Max prezantohet me 5.000 mAh bateri – ose.al

Prezantimi i Asus Zenfone 4 Max: Celulari me i ri nga Asus, Asus Zenfone, bazohet ne oferten e nje baterie me kapacitet teper te larte....

Artikujt me te lexuar