Note 9 Featured Image
Recensione

Një javë me Galaxy Note 9

Galaxy Note 9 i Ri dhe Super i Fuqishëm: Për Ata Që i Duan Të Gjitha Me performancë më të lartë ditore, një Laps S të ri dhe kamera inteligjente, asgjë nuk mund të kapë ritmin e jetës ashtu si Galaxy Note9 KJO REVIEW E NOTE 9 NË SHQIPËRI U MUNDËSUA NGA ICEBERG COMMUNICATIONS DHE […]

Recensione

⌚️ Galaxy Watch ⌚️ në Tiranë – Ja cili është mendimi ynë 🤔🤔

Unboxing Galaxy Watch në Tiranë – Pjesa 2° [YOUTUBE] Kliko këtu – Pjesa e 2° Unboxing Galaxy Watch në Tiranë – Pjesa 1° [YOUTUBE] Kliko këtu – Pjesa e 1° Jetëgjatësi baterie spektakolare dhe aftësia për të monitoruar aktivitetin tuaj të përditshëm e bën Galaxy Watch orën perfekte për përdoruesit e Andorid. Samsung Galaxy Watch […]

firefly 7s-kamera-sportive-action-cam-kamera-aksioni-detaje-ekrani-recensione
Action Cam Lajmet e fundit Recensione

Firefly 7S: kamera sportive më e mirë në 4K vetëm për €71

ose.al shton pas shumë kërkesave edhe një seksion të ri të dedikuar plotësisht kamerave sportive, action cam, të cilat po përhapen gjithnjë e më shumë edhe në Shqipëri. Action Cam ose si mund të quhet në shqip kamera aksioni/sportive janë shumë në modë midis rinisë. Bëhet fjalë për kamera me dimensione të vogla që mund të vendosen pa […]

celular indian 10.or (Tenor) D fotoekrani1
Android Celulare e Tablet Recensione

10.or (Tenor) D: celulari indian vlera e të cilit e tejkalon çmimin

Blerësit e smartfonëve të përballueshëm në të kaluarën kanë qenë detyruar të përballen me proçesorë të dobët dhe me sasi fare të vogël RAMi dhe kapaciteti të brendshëm. Gjithsesi, me konkurrencën e fortë, ne kemi parë smartfonë të nivelit hyrës të përmirësuar gjatë vitit të shkuar dhe 10.or (Tenor) D, një celular indian,  është një […]

360 N6 fotoekrani1
Android Celulare e Tablet Recensione

360 N6: Një markë dhe model i panjohur por befasues

Prodhuesi kinez 360 Mobile i smartfonëve lançoi së fundmi smartfonin 360 N6 me aspekt 18:9. Modeli 360 N6 ishte njoftuar në të njëjtën kohë me modelin tjetër të gjeneratës, N6 Lite. Të dy këta i bashkohen modelin N6 Pro, lançuar më përpara. Modelet N6 Lite dhe N6 Pro do t’i sjellim në recension pas disa […]

UHANS-I8-fotoekrani1
Android Celulare e Tablet Recensione

UHANS i8 – Surpriza e leverdisshme që vjen me Njohjen e Fytyrës

Kompanisë Shenzhen Hans Electronic Technology CO. LTD. iu deshën 4 vite për të sjellë UHANS në treg dhe sot do zbulojme UHANS i8. Ata ia dolën të ndërtonin një markë që do të arrinte në të gjitha anët e globit. Koncepti i markës UHANS po u jep konsumatorëve një ‘Faktor – Uauu’ me teknologjitë më […]

Advan I6 fotoekrani1
Celulare e Tablet Recensione

Advan I6: Indoneziani me Sistem Operativ të vetin

Përgjatë artikujve tanë, disa herë kemi marrë në shqyrtim smartfonë që ju, pa dashur t’ju paragjykoj, ndoshta nuk i keni njohur ndonjëherë më parë. Pse? Sepse vijnë nga vende që nuk përfitojnë shumë nga dukuria e globalizimit, siç përfitojnë vende të tjera, më të fuqishëm, produktet e të cilëve njihen nga masa më e madhe […]

iphone se 2-render-foto
Iphone

iPhone SE2 mund të mos prezantohet fare. Shikoni arsyen😯

Fjalët për një prezantim të mundshëm të iPhone SE2 kanë kohë që janë në qarkullim.Shumë njerëz duket se e duan një pasardhës të telefonit ultra kompakt SE2. Megjithatë, Apple nuk ka treguar ndonjë shenjë që po punon në këtë model. Në fakt informacionet e reja rreth iPhone SE2 kanë qenë ekspluzive vetëm për prodhuesit e […]

Nokia 3310 3G fotoekrani1
Celulare e Tablet Recensione

Nokia 3310 3G: Zgjimi i dragoit

Një proverb kinez thotë: “Kur ju mendoni se dragoi ka vdekur, pikërisht atëherë ai i përdor mendimet tuaja për t’u zgjuar.”.    Kjo m’u kujtua kur u dha lajmi për rihedhjen në treg të legjendarit Nokia 3310, por këtë herë me “mbiemrin” 3G, si për të treguar se kësaj here ai është pjesë e klubit […]