Recensione

Recensione

Ne kete faqe jane te mbledhura te gjithe artikujt recensione te shkruara nga ose.al. Mund te gjeni artikuj nga Nokia 3310 deri tek telefoni i sapo dalur ...

10.or (Tenor) D: celulari indian vlera e të cilit e tejkalon...

Blerësit e smartfonëve të përballueshëm në të kaluarën kanë qenë detyruar të përballen me proçesorë të dobët dhe me sasi fare të vogël RAMi...

360 N6: Një markë dhe model i panjohur por befasues

Prodhuesi kinez 360 Mobile i smartfonëve lançoi së fundmi smartfonin 360 N6 me aspekt 18:9. Modeli 360 N6 ishte njoftuar në të njëjtën kohë...

UHANS i8 – Surpriza e leverdisshme që vjen me Njohjen e...

Kompanisë Shenzhen Hans Electronic Technology CO. LTD. iu deshën 4 vite për të sjellë UHANS në treg dhe sot do zbulojme UHANS i8. Ata...

Advan I6: Indoneziani me Sistem Operativ të vetin

Përgjatë artikujve tanë, disa herë kemi marrë në shqyrtim smartfonë që ju, pa dashur t’ju paragjykoj, ndoshta nuk i keni njohur ndonjëherë më parë....

iPhone SE2 mund të mos prezantohet fare. Shikoni arsyen😯

Fjalët për një prezantim të mundshëm të iPhone SE2 kanë kohë që janë në qarkullim.Shumë njerëz duket se e duan një pasardhës të telefonit...

Nokia 3310 3G: Zgjimi i dragoit

Një proverb kinez thotë: “Kur ju mendoni se dragoi ka vdekur, pikërisht atëherë ai i përdor mendimet tuaja për t’u zgjuar.”.   Kjo m’u...

Acer Liquid Z6 Plus: I fundmi i Mohikanëve

Ndodh ndonjëherë, që produkti i fundit i një firme, të jetë produkti më i mirë i saj. Dhe ndodh ndonjëherë që produkti më i...

We Aamra X3: A e kishit përfytyruar një smartfon nga Bangladeshi?

We Aamra X3: Kur ne mendojmë për vende të botës së tretë, ose nëse jo detyrimisht, për vende shumë të largëta, të varfëra, nuk...

Pepsi apo Coca Cola? Bleni Pepsi P1S për vetëm €90 😂

Vështirë të parashikohet se si një markë vendos të sponsorizojë imazhin e tyre. E vështirë të parashikohet se Pepsi ka zgjedhur krijimin e një...

General Mobile GM8 dhe GM8 Go: Turqit hedhin kartën në tavolinë

Gjatë Kongresit Botëror të Telefonisë së Lëvizshme (MWC – Mobile World Congress) në Barcelonë, kompani të ndryshme paraqitën smartfonët me Android One dhe Android...

Artikujt me te lexuar