Samsung Galaxy Tab S5e-foto 1
Lajmet e fundit Tablet

[ZYRTARE] Galaxy Tab S5e nga Samsung

Ju prezantojme me Galaxy Tab S5e – tablet elegant, i lëhtë dhe i dizenjuar me kujdes që të këtë ato funksione “smart” që ju mbajnë gjithmonë të lidhur. Më një ekran të madh 10.5 inç dhe një kapacitet të lartë të baterisë, Galaxy Tab S5e është ndërtuar me shumë kujdës për të sjëllë një eksperiencë […]

sa kushton galaxy fold foto1
Lajmet e fundit Tablet

[ZYRTARE] Ja sa kushton Galaxy Fold

Samsung Galaxy Fold është realitet: smartphone i parë foldable i kompanisë së Koresë së Jugut është zbuluar në dje pas muajshe dhe vitesh thashethemesh të vazhdueshme. Pra, jo vetëm S10, S10e, S10 Plus dhe S10 5G: zyrtarisht fillon epoka e pajisjeve të palosshme. Por sa kushton Galaxy Fold? Te zbulojme se bashku ne fillim skeden […]

surface vs ipad
Lajmet e fundit Tablet

[ZYRTARE] iPad-ët perthyen – Ja çfarë thotë Apple 😡😡

Disa ditë më parë, disa konsumatorë të Apple filluan të raportonin një anomali në iPad Pro të ri: një lakim të lehtë (nganjëherë pothuajse i padukshëm, në të tjerët i dukshëm) në shasinë e aluminit. Ka nga ata që pretendojnë se e kanë vënë re që prej hapjes së paketës, të tjerë që thonë se […]

Surface Microsoft
Lajmet e fundit PC Tablet

Microsoft lançon Surface Laptop 2, Surface Studio 2 dhe Surface Headphones

Microsoft lançoi një gamë të përditësuar të pajisjeve aktuale Microsoft Surface dhe ka shtuar disa produkte të reja në linjën e tyre aktuale në këtë event të tyre këtë vit. Eventi u mbajt në New York City më 2 tetor. Pajisjet e reja të prezantuara janë Surface Laptop 2, Surface Studio 2, Kufjet Surface dhe […]

samsung galaxy tab s4-foto-render
Lajmet e fundit Tablet

Samsung Galaxy Tab S4 – A jeni gati?

Samsung Galaxy Tab S4 është paraqitur në një imazh të parë shumë të detajuar që duket se do të konfirmoj shumë nga ndryshimet që do dalin në debutimin e gamës të re. Pajisja duket se do të ofroj korniza shumë të holla anësore, të cilat lejojnë për të akomoduar një ekran të madh me 16:10 […]

mi pad 4-xiaomi-android-tablet1
Lajmet e fundit Tablet

Mi Pad 4: Tableti perfekt që kushton sa çereku i iPad

Xiaomi zyrtarisht zbuloi Redmi 6 Pro dhe Mi Pad 4 dje në një ngjarje zyrtare në Kinë. Megjithatë, nuk ka pothuajse asgjë të re që do të zbulojmë në lidhje me pajisjen. Të dy produktet e reja u renditën në portalin e Xioamit duke rezultuar spektakolar përpara nisjes. Tani, ne kemi detaje zyrtare të çmimeve […]

Samsung Galaxy s9-fotorender
Lajmet e fundit Tablet

Samsung Galaxy Tab S4 me Snapdragon 835 dhe 4GB RAM

Tableti i ardhshëm Android Samsung sapo është zbuluar në platformën e famshme GFXBench. Kjo do të thotë se specifikimet kryesore teknike të Samsung Galaxy Tab S4 janë zbuluar, por ato gjithmonë duhet të merren me mëdyshje, sepse të dhënat mbi kriteret ndonjëherë janë edhe falsifikuar. Tiparet e paraqitura në GFXBench, megjithatë, janë shumë të besueshme nëse […]