nokia 105-nokia 7
Celulare Lajmet e fundit

Sa kushton Nokia 9 PureView 🔥🔥 [ZYRTARE]

Celulari me Android One përmban një ekran 5.99 “2K POLED me teknologji PureDisplay dhe mbështetje HDR10 dhe sensori i gjurmëve të gishtërinjve është i integruar brenda (por nuk mungon as zhbllokimi i fytyrës). Vëmendje e madhe i është kushtuar dizajnit, dhe në veçanti kamerave të pasme 5 që janë në mënyrë të përkryer në përputhje […]

sa kushton galaxy s10 prezantimi1 (1)
Celulare

[ZYRTARE] Ja sa kushton Galaxy S10 [Prezantimi ne 🇦🇱]

Samsung Electronics Co., Ltd. njoftoi te enjten lançimin e produkteve më të fundit të serisë premium S, Galaxy S10/S10+/S10E. Sic e ka bere tradite tashme Samsung organizon evente per cdo prezantim te Smartphoneve Premium ku te ftuar ishin disa media pjese e te cileve edhe Shtepia e Teknologjise te perfaqesuar nga Klea dhe Klevisi te […]

sa kushton memoria SD card samsung1
Lajmet e fundit

[OFERTE] Ja sa kushton memoria SD card Samsung?

Jeni duke kerkuar nje memorie SD card per celularin tuaj? Ja sa kushton memoria SD Samsung. Ne menyre ekskluzive ju mund ta gjeni tek dyqani me i famshem online ne Bote: AliExpress. Dergesa per ne Shqiperi eshte falas por do ju duhet me shume se 2/3 jave kohe qe malli te arrije. Nuk duhet te […]

celulari me fotokameren me te mire-foto
Celulare Lajmet e fundit

[MARS 2019] Celulari me fotokameren me te mire? Fiton….

Ndryshon rënditja mujore se kush është celulari me fotokameren me te mire ne tregun nderkombetar. Me futjen ne treg edhe te celulareve te rinj, ndryshon renditja ne dhjetë vëndet e para. Më poshtë dhe klasifikimi i ri dhe vëndin e 3° që morri Galaxy S10 Plus me pikë të barabarta me Samsung Huawei P20 Pro. […]

Samsung Galaxy S10 Plus foto render
Celulare Lajmet e fundit

Çdo gjë që duhet te dini mbi Samsung Galaxy S10+ dhe vëllezërit më të vegjël

Eksperiencë e re e telefonave smart premium për të festuar 10 vjet inovacione të Galaxy me serine S10 Samsung Electronics Co. prezantoi dje linjën e re premium të telefonave smart: Galaxy S10 . Me tre pajisje unike, linja Galaxy S 10 është projektuar për të përmbushur nevojat e veçanta të tregut të sotshëm të telefonave celularë  në […]