samsung galaxy note 8-detajet-karakteristikat (1)
Celulare Lajmet e fundit

Samsung Galaxy Note 8 do prezantohet ne New York. Data me…

Pas pushimeve verore priten që të prezantohen në tregun ndërkombëtar dy nga celularët më performantë të prodhuar ndonjëherë. Nga njëra anë iPhone 8 e Apple dhe nga tjetra Samsung Galaxy Note 8. Për këtë të fundit është përqendruar raporti i ri i faqes koreane Naver. Raporti i referohet të dhënave dhe vendndodhjes së prezantimit. Sipas […]

6GB RAM-maze alpha-karakteristikat-ekrani-celular-spektakel-fotografi
Celulare Lajmet e fundit

Maze Alpha: habituni nga ky celular!

Më në fund: pas shumë thashethemeve u shfaq ditën e djeshme Maze Alpha. Celulari që do provoj të pushtoj tregun e celularëve poshtë $200 është gati për daljen ndërkombëtare, me para-porosi të cilat do të fillojnë javën e ardhshme. Celulari ka një dizajn modern, të karakterizuar nga mungesa e skajeve anësore (kornizat vertikale kanë një gjerësi prej vetëm 1.8mm) […]