infinity-o
Celulare Lajmet e fundit

#GALAXY S10: do te kete nje version “te lire” me Infinity-O ?

Samsung Galaxy S10 do të hidhet në treg në variante të ndryshme. Ato duhet të jenë tre, zbulohet nga “SamMobile” – zbulim që u përkrah më vonë nga certifikimi i modeleve SM-G9700, SM-SM-G9730 dhe G9750 në Kinë. Megjithëse nuk ka ende asnjë konfirmim për këtë informacion, tre versionet do të ndryshojnë vetëm për madhësinë e […]

sony xperia xz4-Google-640x399
Celulare Lajmet e fundit

[LAJM I FUNDIT] Sony Xperia XZ4, foto, skeda teknike dhe çmimi

Si zakonisht, smartphoni vjetor i Sony-it do të zbulohet në MWC të këtij viti. Në të vërtetë, ne kemi parë shumë rrjedhje në lidhje me pamjen dhe karakteristikat kryesore të Sony Xperia XZ4. Duket se rrjedhja e fundit sapo ka grumbulluar të gjitha ato të mëparshme në një. Ajo vjen nga XperiaBlog. Dhe nëse ky […]

Samsung Galaxy M20-foto render
Celulare Lajmet e fundit

[ZYRTARE] Çmim spektakolar për Samsung Galaxy M20

Çmimi dhe skeda teknike e Samsung Galaxy M20 Ja dhe çmimet ZYRTARE të Samsung Galaxy M20 : 3/32GB: 10.990 INR (135 euro) 4/64GB: 12.990 INR (160 euro) Skeda Teknike Samsung Experience 9.5 Ekran Infinity-V 6,3” FHD+ Widevine L1 per streaming FHD SoC Exynos 7904 octa-core Bateria 5000mAh Dual SIM VoLTE 3/32GB o 4/64GB Memoria SD […]

samsung galaxy a9 pro sa kushton
Celulare Lajmet e fundit

[ZYRTARE] Samsung Galaxy A9 Pro (2019), ja sa kushton, skeda teknike

Samsung pranoi trendin e nivelit në muajin e kaluar në Kinë kur prezantoi Galaxy A8s me ekranin e vet unik Infinity-O me vrimen per kamerën, ashtu siç quhet gjerësisht. Galaxy A8s është ekskluzive për Kinën, por tani po bën rrugën e saj për tregje të tjera Samsung Galaxy A9 Pro 2019.  Samsung ka lëshuar Galaxy […]

vivo apex 2019 prezantimi foto
Celulare Lajmet e fundit

Vivo Apex 2019 – Celulari i pare ne Bote pa butona

Pak ore me parë, prodhuesi kinez, Vivo, lansoi smartfonin e ri të ri, Vivo APEX 2019 në Pekin. Ky celular vjen me një dizajn minimalist që tërësisht braktis përdorimin e butonave fizike. Duke parë konfigurimin bazë, Vivo APEX 2019 përdor një ekran gjithëpërfshirës pa notchdhe është e pajisur me një SoC të Qualcomm Snapdragon 855. […]

galaxy s10
Celulare Lajmet e fundit

[FOTO REALE] Samsung Galaxy S10 – a jeni gati?

Samsung Galaxy S10 më në fund shfaqet në disa foto shumë të qarta dhe të përcaktuara mirë. Varianti standard i serise se re Samsung do te kete vetëm një kamerë të përparme dhe 3 mbrapa. Siç mund ta shihni, imazhet gjithashtu përshkruajnë një nga aplikacionet e reja në ndërfaqen e Samsung Galaxy S10. Le të […]

huawei 5g prezantimi
Celulare Lajmet e fundit

[ZYRTARE] Ja celulari i së ardhmes nga Huawei 5G

Huawei nxit motorët dhe nga Pekini njofton synimin e saj për të paraqitur dy nga zgjidhjet më të pritura mobile të momentit në një të shtënë: në Barcelonë do të shohim smartfonin e parë me një Balong 5000 5G (nën 6GHZ) dhe trupin e palosshme! Një terminal premium Huawei 5G për të ndryshuar ritmin dhe […]

android 9 samsung
Celulare Lajmet e fundit

[Skeda teknike] Samsung Galaxy A30

Samsung ka shumë lajme të rëndësishme këtë vit. Sigurisht Galaxy S10 është qendra e vëmendjes në këtë moment, por hyrja dhe vargu i mesëm do të marrin një ndryshim mjaft të rëndësishëm. Një nga këto telefona është Samsung Galaxy A30. Ky telefon do të jetë në rangun më të ulët, ka dalë në sipërfaqe në […]

Huawei Y9 2019 foto
Celulare Lajmet e fundit

[ZYRTARE] Huawei Y9 2019 me 6GB RAM dhe ekran FHD+

Sot është zyrtarizuar Huawei Y9 2019, smartphone i cili kemi folur disa javë më parë dhe që do të jetë në shitje (vendet nuk janë njoftuar) rreth gjysmës së tetorit. Pajisja është e pajisur me ekran FullView nga 6,5 ​​inç me rezolucion FHD+, SoC Kirin 710, 4 ose 6GB RAM memorie dhe 128GB memorie të […]