huawei mate 30 pro karakteristikat nje
Celulare Lajmet e fundit

HUAWEI MATE 30 PRO karakteristikat e para dalin ne rrjet!

Lajm i rendesishem per te apasionuait e teknologjise. Huawei Mate 30 Pro karakteristikat e para te dala online flasin per nje super celular. Megjithese sygjerojme kujdes ne vertetesine e ketyre informacioneve te dala online, po jua sjell ketu sepse besojme qe do te jene reale. Sipas burimeve te brendshme nga kompania kineze, Huawei Mate 30 […]

lenovo z6 pro karakteristikat
Celulare Lajmet e fundit

Lenovo Z6 Pro karakteristikat teknike ne prezantimin zyrtar

Nje tjeter smartfon premium eshte gati te zbulohet per publikun: Lenovo Z6 Pro karakteristikat e te cilit jane anticipuar nga kompania kineze per te apasionuarit e rrjetit. Deklratat zyrtare nga prodhuesi flasin per performance te shkelqyeshme dhe sensore kameral spektakolar. Lenovo Z6 Pro karakteristikat teknike: Dispozitivi do te kete nje ekran 6.39′‘ me “notch” te […]