samsung galaxy seria s10 foto
Celulare Lajmet e fundit

Rekord shitjesh per Galaxy seria S10 – E pabesueshme 😱😱

Shitjet e produkteve më të fundit të Samsung seria S10, Galaxy S10e, S10 dhe S10 +, kanë filluar në më shumë se 70 vende të botës, përfshirë Shtetet e Bashkuara, Kanada, Indi, Kinë dhe Evropë dhe deri në fund të muajit pajisjet do të jenë në dispozicion në rreth 130 tregje. Në periudhën e shitjeve […]

nokia 105-nokia 7
Celulare Lajmet e fundit

Sa kushton Nokia 9 PureView 🔥🔥 [ZYRTARE]

Celulari me Android One përmban një ekran 5.99 “2K POLED me teknologji PureDisplay dhe mbështetje HDR10 dhe sensori i gjurmëve të gishtërinjve është i integruar brenda (por nuk mungon as zhbllokimi i fytyrës). Vëmendje e madhe i është kushtuar dizajnit, dhe në veçanti kamerave të pasme 5 që janë në mënyrë të përkryer në përputhje […]

sa kushton galaxy s10 prezantimi1 (1)
Celulare

[ZYRTARE] Ja sa kushton Galaxy S10 [Prezantimi ne 🇦🇱]

Samsung Electronics Co., Ltd. njoftoi te enjten lançimin e produkteve më të fundit të serisë premium S, Galaxy S10/S10+/S10E. Sic e ka bere tradite tashme Samsung organizon evente per cdo prezantim te Smartphoneve Premium ku te ftuar ishin disa media pjese e te cileve edhe Shtepia e Teknologjise te perfaqesuar nga Klea dhe Klevisi te […]

celulari me fotokameren me te mire-foto
Celulare Lajmet e fundit

[MARS 2019] Celulari me fotokameren me te mire? Fiton….

Ndryshon rënditja mujore se kush është celulari me fotokameren me te mire ne tregun nderkombetar. Me futjen ne treg edhe te celulareve te rinj, ndryshon renditja ne dhjetë vëndet e para. Më poshtë dhe klasifikimi i ri dhe vëndin e 3° që morri Galaxy S10 Plus me pikë të barabarta me Samsung Huawei P20 Pro. […]

Samsung Galaxy S10 Plus foto render
Celulare Lajmet e fundit

Çdo gjë që duhet te dini mbi Samsung Galaxy S10+ dhe vëllezërit më të vegjël

Eksperiencë e re e telefonave smart premium për të festuar 10 vjet inovacione të Galaxy me serine S10 Samsung Electronics Co. prezantoi dje linjën e re premium të telefonave smart: Galaxy S10 . Me tre pajisje unike, linja Galaxy S 10 është projektuar për të përmbushur nevojat e veçanta të tregut të sotshëm të telefonave celularë  në […]

sa kushton Nokia 210 foto
Celulare Lajmet e fundit

Sa kushton Nokia 210 [ZYRTARE]

Duke vazhduar vendosmërinë e saj për të vendosur telefona të shpejt dhe te lire Android në duart e sa me shumë personave, HMD Global, pervec celulari premiumin Nokia 9 PureView ka nisur një seri smartphonesh duke përfshirë Nokia 1 plus, Nokia 4.2 dhe Nokia. Ndërsa këto pajisje duhet të dalin akoma ne treg, Nokia lëshoi […]

telegram 1
App Celulare Lajmet e fundit Tutorial

ZYRTARE: krijohet rrjeti i pare ne Shqiperi ne platformen TELEGRAM!

Te dashur miq te faqes ose.al, te apasionuar te teknologjise, perdorues te perditshem te smartphone / tablet / PC / PS4, fansa te sportit ne pergjithesi apo te futbollit ne veçanti. Prezantojme sot rrjetin “community” me te madh ne Shqiperi te zhvilluar nga ose.al ne platformen TELEGRAM, e cila po revolucionon boten e “social network & messaging” ne […]

Celulare Lajmet e fundit

[REKORD] One Plus 6T McLaren shitet për vetëm …

Shitja e parë zyrtare e edicionit One Plus 6T McLaren shkoi në shitje dy ditë më parë. Tani, kemi të dhënat e shitjeve për këtë smartphone dhe është e habitshme. Kjo pajisje premium u shit brenda 60 sekondave në Jingdong dhe fitoi çmimin më të mirë për smartphone në JD.com për javën. Sot, OnePlus zyrtarisht […]

Motorola celulari qe perthyhet foto
Celulare Lajmet e fundit

[RISI] Motorola po punon per nje celular qe perthyhet

Motorola ka ngritur kohët e fundit një kerkese për patentë që përmban një celular qe perthyhet me disa karakteristika interesante. Po flasim për një tablet që trasformohet në një telefon ose një telefon që kthehet në një tablet. Aplikacioni për patentë ishte paraqitur nga Motorola si në USPTO (Zyra e Patentave dhe Markave të Bashkuara), […]