cmimi samsung galaxy a40 foto3
Celulare Lajmet e fundit

Skeda teknike dhe cmimi Samsung Galaxy A40

Galaxy A40 duket i destinuar të zgjerojë më tej portofolin e smartfonëve të vargut Galaxy A të Samsung. Pasi Galaxy A20 u bë zyrtar në orët e fundit, detajet e reja mbërrijnë në sajë të faqes së internetit WinFuture imazhet e para dhe informacioni mbi karakteristikat teknike. Por cila eshte skeda teknike dhe sa eshte […]

cmimi samsung galaxy a20 foto
Celulare Lajmet e fundit

Skeda teknike dhe cmimi Samsung Galaxy A20

Galaxy A20 duket i destinuar të zgjerojë më tej portofolin e smartfonëve të vargut Galaxy A të Samsung. Detajet e reja mbërrijnë në sajë të faqes së internetit WinFuture imazhet e para dhe informacioni mbi karakteristikat teknike. Por cila eshte skeda teknike dhe sa eshte cmimi i Samsung Galaxy A20. Galay A20 është e pajisur […]

celulare me cmime te lira
Lajmet e fundit

Celulare me cmime te lira – Poshte 1️⃣0️⃣0️⃣💲

Jeni duke kerkuar celulare me cmime te lira? Buxheti juaj nuk kalon  1️⃣0️⃣0️⃣💲? Atehere jeni ne vendin e duhur. Shtepia e Teknologjise – ose.al – do sjelli cdo muaj klasifikimin e TOP 5 celulare me cmime te lira. Le te fillojme dhe te mos humbin kohe: Celulare me cmime te lira – Xiaomi Redmi 6A […]

gjergji kompjuter shtepia e teknologjise
Lajmet e fundit

[ZYRTARE] Shtepia e Teknologjise bashkepunim me Gjergji Kompjuter

Shtëpia e Teknologjisë, me kënaqesinë më të madhe, njofton të gjithë fansat për fillimin e një bashkëpunimi me Gjergji Kompjuter. Së bashku do ju sjellim ofertat më të mira në tregun Shqiptar. Ju kërkoni informacione dhe ne do ju përgjigjemi. Do sjellim për ju materialet nga më të ndryshmet duke filluar nga kompjuterat deri tek tastiera për […]

Kodi IMEI
Lajmet e fundit

Kodi IMEI: celulari juaj është origjinal apo fallco

Kodi IMEI: Celulari është kthyer në pajisjen më të përdorur në të gjithë botën. Sot shumë përdorures kanë të paktën 1 ose më shumë celularë. Ai është kthyer në një mjet të domosdoshëm, gati të pazëvendësueshëm në përditëshmërinë tonë. Celularin e njohim ndryshe edhe me emrin “Smartphone” (telefon inteligjent) falë shumë veprimeve që kryen për […]

Doogee S90-Modules-900x532
Lajmet e fundit

[ZYRTARE] Doogee S90 – njihuni me përbindëshin

Doogee S90, smartphoni modular që Doogee do të sjellë në treg SOT. Fillimisht vjen me 4 module që përfshijnë Modulin e Fuqisë, Modulin e Lojërave, Modulin e Kamerës së Vëzhgimit të Natës dhe Modulin e Dialogut Dixhital (walkie-talkie). Përdoruesit mund të ndryshojnë modulet e ndryshme të celularit në mënyrë që të përmirësojnë funksionin ose performancën […]

samsung galaxy seria s10 foto
Celulare Lajmet e fundit

Rekord shitjesh per Galaxy seria S10 – E pabesueshme 😱😱

Shitjet e produkteve më të fundit të Samsung seria S10, Galaxy S10e, S10 dhe S10 +, kanë filluar në më shumë se 70 vende të botës, përfshirë Shtetet e Bashkuara, Kanada, Indi, Kinë dhe Evropë dhe deri në fund të muajit pajisjet do të jenë në dispozicion në rreth 130 tregje. Në periudhën e shitjeve […]

Samsung Galaxy Tab S5e-foto 1
Lajmet e fundit Tablet

[ZYRTARE] Galaxy Tab S5e nga Samsung

Ju prezantojme me Galaxy Tab S5e – tablet elegant, i lëhtë dhe i dizenjuar me kujdes që të këtë ato funksione “smart” që ju mbajnë gjithmonë të lidhur. Më një ekran të madh 10.5 inç dhe një kapacitet të lartë të baterisë, Galaxy Tab S5e është ndërtuar me shumë kujdës për të sjëllë një eksperiencë […]

Lajmet e fundit

Me Firefox mund te mesoni nese ju kan vjedhur password

Firefox ,tashme ju mundeson te dini nese ju kan vjedhur password -in Duke perfunduar ne shkelje te panumerta te te dhenave qe ndodhin cdo vit nuk eshte tashme nje ceshtje nese do te behet, por kur do behet. Shkeljet e sigurise e drejtojne gamen nga agjencia e vleresimit te kredive e quajtur Equifax, pra update me […]