KineTekno

KineTekno

Ne kete faqe jane te mbledhura te gjithe artikujt mbi lajmet e fundit te shkruara nga ose.al mbi botën e kinemasë. Mund te gjeni artikuj mbi filmat e fundit te prodhuar ne Blu-ray; serialet e fundit nga Netflix dhe jo vetëm. Do përpiqemi të ju tregojmë dhe të ju informojmë mbi lajmet e fundit.

AVENGERS Infinity War, shfaqet traileri i ri fantastik!

Kompania e prodhimeve kinematografike "Marvel Studios" shfaqi gjate ndeshjes Super Bowl LII trailerin e ri te superfilmit Avengers Infinity War.Teknologjia kompjuterike e krijimit te...

[NETFLIX] Të rejat e fundit që mund të shikoni (Shkurt 2018)

Ky është artikulli i parë që po shkruajmë në kategorinë KineTekno (Kinema + Teknologji). Netflix është një shërbim me pagesë që po rritet gjithmonë...

GOMORRA, a do te kete nje sezon të 4-t? Pergjigjet Roberto...

Tashme eshte nje nga serialet me te ndjekura si ne "Full HD" po ashtu edhe ne "QHD" i prodhuar nga Sky Italia. Behet fjale...

[NETFLIX] Të rejat e fundit që mund të shikoni (Janar 2018)

Ky është artikulli i parë që po shkruajmë në kategorinë KineTekno (Kinema + Teknologji). Netflix është një shërbim me pagesë që po rritet gjithmonë...

Artikujt me te lexuar