lojra pa internet
App

Lojra pa internet: ja cilat jane #15 me te bukurat ne bote

Nese keni me ne fund pak kohe per te luajtur po nuk ju funksionon interneti, ose nuk doni ta perdorni per lojra, si i behet hallit ? Per fat te keq, pavaresisht nga fakti se deri tani pothuajse te gjithe kane nje lidhje te mire 4G eshte e veshtire te luash lojerat e renda ne […]

Edge Chromium
App

Microsoft dhe Google sjellin Edge Chromium

E kishim pritur gjate, Edge Chromium eshte browseri me spektakolar i te gjitha koherave. Fundjavën e kaluar, një “early build” i versionit të ri të Microsoft Edge i ndërtuar Chromium doli në internet, duke na dhënë një vështrim të parë në atë që Microsoft po punon. Ashtu sic u njoftua vitin e kaluar Microsoft po […]

aplikacion per foto profesionale
App

Aplikacion per foto profesionale – renditja e me te mireve ne bote

Perkunder zhvillimit te sektoreve fotografike dhe zbatimit te veçorive te dedikuara, edhe fotografite e shkrepura me smartphone tashme mund te permiresohen dhe pershtaten. Gjithçka tashme kryhet me nje aplikacion per foto profesionale. Meposhte po rendisim vetem pre ju aplikacionet me te mira ne bote per modifikimin, editimin dhe redaktimin e fotografive nga sistemet operative Android […]

loja më e bukur në botë
App

Loja me e bukur ne bote – Ja klasifikimi i plote

Shpesh herë kemi diskutime me miq dhe dëgjojmë pyetje që kanë të bejnë me betejën për titullin loja me e bukur ne bote. Gjithësecili ka pëlqimet dhe pasionet e tija individuale edhe kur bëhet fjalë për lojra të të gjitha platformave. Në këtë artikull do të pasqyrojmë lojrat 5 lojrat me të luajtura në botë […]

fortnite endgame avengers foto 1
App

Fornite Endgame – ja lajmet e fundit

Në Fortnite Battle Royale erdhi koha e Chitauri, Thanos dhe pjesetareve te tjere te Avengers per te festuar keshtu Avengers: Endgame. Pas thashethemeve të ditëve të fundit, modaliteti i Fortnite Endgame arrin në titullin Epic me përditësimin e fundit falas 8.50. Po ju a e keni shkarkuar? Bejini direkt update aplikacionit tuaj duke shkarkuar updaten […]