Top Apps Qershor 2017
App

Top Apps Qershor 2017: aplikacionet e reja me interesante iOS & Android | ose.al

Top Apps Qershor 2017 : Ne rubriken e aplikacioneve,  ose.al perzgjedh per ju aplikacionet falas (me disa perjashtime) me interesante te muajit. Per ju me poshte Top Apps Qershor 2017, hidhini nje sy, mund te kete aplikacione qe do t’ju duheshin gjate aktiviteteve te perditshme: Top Apps per iOS  1 – Halide: Aplikacion mjaft i bukur i tipit “kamera app”. Mundeson rritjen e […]

App

Foto spektakolare per celularin tuaj (Android)

Nëse ju pëlqen të ndryshoni imazhin e celularit tuaj shkarkoni Wallpapers (foto spektakolare), në dispozicion falas në Play Store. Ky app është një koleksion me më shumë se 80.000 foto të kualitetit të lartë dhe me mbi 5.000 propozime të dedikuara për pajisjet me ekran QHD. Brënda do të gjeni të paktën një mijë mundësi për celularët me ekran 4K. Wallpaper është […]