Ballina Autorët Postime nga Marin Kamberi

Marin Kamberi

11POSTIME 0KOMENTET
Ekonomist dhe përkthyes i apasionuar pas teknologjisë dhe sidomos pas smartfonëve. Gjeta hapësirën për të shkruajtur tek "ose.al - Shtëpia e teknologjisë", ku shpirti i skuadrës dhe pasioni ka formuar një portal pararojë për të gjithë shqiptarët.

Postime nga Marin Kamberi

Artikujt me te lexuar

Ju pëlqeu artikulli? Na ndiqni në social!