Andy Rubin The Essential Product
Lajmet e fundit

Gati smartphoni i krijuesit te Android, Andy Rubin? E verteta mbi celularin “Esencial”

Celulari Esencial i Andy Rubin: Vetem dy vite pas divorcit me Google, Andy Rubin po pergatitet te pushtoje industrine e smartphone qe ai vete ndihmoi te krijohet. Rubin, krijuesi i sistemit operativ Android, po planifikon te bashkoje njohurite e tij ne boten software me inteligjencen artificiale per nje objektiv jo pak te rrezikshem: hardware per […]

Samsung Galaxy Tab S3 - recensioni - skeda teknike - foto - fotografi
Android Celulare e Tablet Recensione

Recensione i tabletit me te ri: Samsung Galaxy TAB S3

[ms_dropcap color=”” boxed=”no” boxed_radius=”5″ class=”” id=””]Samsung Galaxy Tab S3[/ms_dropcap] pergjithesisht eshte nje tablet shume i mire, dhe sidomos ka nje laps dixhital efikas dhe te mrekullueshem. Mbase ne disa aspekte kopjon dicka nga iPad Pro 9.7 , per fat te keq persa i perket cmimit. Gjithesesi performanca ne pergjithesi, dhe ne vecanti ekrani jane mjaft te […]

google pixel xl celular perfekt me i miri
Android Celulare e Tablet Recensione

Recensioni i Samsung Galaxy S8 – gati te fitoje tregjet boterore, por nuk eshte perfekt…

[ms_dropcap color=”” boxed=”no” boxed_radius=”5″ class=”” id=””]Samsung Galaxy S8[/ms_dropcap] arrin majat me te larta te pelqyeshmerise per sa i perket estetikes dhe design. Teper i bukur. Kompania koreane ja ka arritur qellimit te prodhoje nje trup “slim” per nje ekran prej 5.8” !! Gjithsesi nuk eshte pa difekte…. Ne hedhjen ne treg, kutia e nje Samsung […]