Top Apps Qershor 2017
App

Top Apps Qershor 2017: aplikacionet e reja me interesante iOS & Android | ose.al

Top Apps Qershor 2017 : Ne rubriken e aplikacioneve,  ose.al perzgjedh per ju aplikacionet falas (me disa perjashtime) me interesante te muajit. Per ju me poshte Top Apps Qershor 2017, hidhini nje sy, mund te kete aplikacione qe do t’ju duheshin gjate aktiviteteve te perditshme: Top Apps per iOS  1 – Halide: Aplikacion mjaft i bukur i tipit “kamera app”. Mundeson rritjen e […]

Android Celulare e Tablet Recensione

Recensioni Sony Xperia XZ Premium – aspektet pozitive dhe negative | ose.al

Recensioni Xperia XZ Premium Recensioni Xperia XZ Premium i nxjerr shume primate. Eshte dispozitivi i pare ne tregun europian me procesorin SnapDragon 835. Smartphoni i pare me nje ekran 4k HDR. Celulari i pare me nje procesor “te dedikuar” per te regjistruar imazhe ne “super slow motion” me 960 fps. Sikur dhe vetem keto karakterstika te […]

Note 8 Dual Cam
Lajmet e fundit

Samsung Note 8, me shume mundesi do te kete nje dual-camera dhe 3x optical zoom.

Samsung Note 8: Samsung Note 8 me shume mundesi do te kete nje dual-camera. Sipas nje interviste te Park Kang, analist i Diashin Securities, per revisten koreano jugore “The Korea Herald”, krijimi i dispozitivit me dual-kamera do te jete i pashmangshem: ” Megjithese Samsung nuk ka zyrtarizuar akoma implementimin e dual-kamerave (per Galaxy S8), eshte […]