Lajmet e fundit

Benchmark XIAOMI MI MIX 2, konfirmohen karakteristikat teknike | ose.al

Xiaomi Mi Mix 2, trashegimtari i smartphonit famoz Xiaomi Mi Mix eshte objekt i disa informacioneve te ndryshme ne internet. Ne Prill te ketij viti ishte siti GearBest qe per here te pare nxorri disa karakteristika teknike te mundshme. Tashme edhe faqja e benchmark GFX Bench ka konfirmuar, ne baze te informacioneve sekrete, disa karakteristika substanciale te […]

Recensioni One Plus 5 dhjete
Android Celulare e Tablet Recensione

Recensioni: One Plus 5, aspektet pozitive dhe negative • ose.al

Recensioni One Plus 5 Recensioni One Plus 5 eshte analiza e pare ne Shqipëri per “Vrasesin e gjiganteve”. Dakort, cmimet jane rritur ne krahasim me One Plus 3T, por substanca qendron! I shpejte sketerre, fotokamer optimale, autonomi baterie me se e mjaftueshme dhe performanca e perdorimit te perditshem me te vertete fantastike. Karakteristikat [ms_list_item]Permasat: 154.2 […]