BlackBerry KEYone-detaje-ekrani-karakteristikat-foto
Android Celulare e Tablet Recensione

BlackBerry KEYone, rikthimi i tastierës fizike

Rikthehet, pas shumë kohësh, një celular Android me tastierë fizike. BlackBerry KEYone është celulari i fundit i markës së njohur kanadeze. Ky mund të jetë “basti” i fundit për rikthimin e BlackBerry-t në tregun ndërkombëtar. Çmimi: 619€! Muaj pas prezantimit zyrtar në Kongresin Botëror të Celularëve “Mobil World Congress” në shkurt, mbërriti disa ditë më […]

samsung galaxy note 8-detajet-karakteristikat (1)
Celulare Lajmet e fundit

Samsung Galaxy Note 8 do prezantohet ne New York. Data me…

Pas pushimeve verore priten që të prezantohen në tregun ndërkombëtar dy nga celularët më performantë të prodhuar ndonjëherë. Nga njëra anë iPhone 8 e Apple dhe nga tjetra Samsung Galaxy Note 8. Për këtë të fundit është përqendruar raporti i ri i faqes koreane Naver. Raporti i referohet të dhënave dhe vendndodhjes së prezantimit. Sipas […]