Celulare Lajmet e fundit

LAJM ZYRTAR – Samsung Galaxy Fold do shtyhet, PERSERI!

Ende nuk është parë dritë në historinë e Samsung Galaxy Fold, smartphone i parë i palosshëm i gjigantit të Koresë së Jugut për të cilin data e nisjes u shty për shkak të problemeve të njohura me ekranin. Sipas thashethemeve që vijnë nga Koreja e Jugut, nisja e smartphone nuk do të ndodhë as në […]

sharko falas tor browser per celulare android
App

Shkarko falas Tor Browser 😍

Tor Browser Android përfundimisht eshte në dispozicion për shkarkim. Shkarko falas Tor Browser Android në smartphone tuaj për të mbrojtur privatësinë tuaj. Së fundi, shfletuesi anonim dhe i sigurtë i Tor Browser është i disponueshëm për smartphones dhe tableta Android. Nxito tani për ta shkarkuar nga Dyqani i Play Store! Si funksionon Tor Browser? Për […]