gjergji kompjuter shtepia e teknologjise
Lajmet e fundit

[ZYRTARE] Shtepia e Teknologjise bashkepunim me Gjergji Kompjuter

Shtëpia e Teknologjisë, me kënaqesinë më të madhe, njofton të gjithë fansat për fillimin e një bashkëpunimi me Gjergji Kompjuter. Së bashku do ju sjellim ofertat më të mira në tregun Shqiptar. Ju kërkoni informacione dhe ne do ju përgjigjemi. Do sjellim për ju materialet nga më të ndryshmet duke filluar nga kompjuterat deri tek tastiera për […]

Kodi IMEI
Lajmet e fundit

Kodi IMEI: celulari juaj është origjinal apo fallco

Kodi IMEI: Celulari është kthyer në pajisjen më të përdorur në të gjithë botën. Sot shumë përdorures kanë të paktën 1 ose më shumë celularë. Ai është kthyer në një mjet të domosdoshëm, gati të pazëvendësueshëm në përditëshmërinë tonë. Celularin e njohim ndryshe edhe me emrin “Smartphone” (telefon inteligjent) falë shumë veprimeve që kryen për […]

Doogee S90-Modules-900x532
Lajmet e fundit

[ZYRTARE] Doogee S90 – njihuni me përbindëshin

Doogee S90, smartphoni modular që Doogee do të sjellë në treg SOT. Fillimisht vjen me 4 module që përfshijnë Modulin e Fuqisë, Modulin e Lojërave, Modulin e Kamerës së Vëzhgimit të Natës dhe Modulin e Dialogut Dixhital (walkie-talkie). Përdoruesit mund të ndryshojnë modulet e ndryshme të celularit në mënyrë që të përmirësojnë funksionin ose performancën […]

samsung galaxy seria s10 foto
Celulare Lajmet e fundit

Rekord shitjesh per Galaxy seria S10 – E pabesueshme 😱😱

Shitjet e produkteve më të fundit të Samsung seria S10, Galaxy S10e, S10 dhe S10 +, kanë filluar në më shumë se 70 vende të botës, përfshirë Shtetet e Bashkuara, Kanada, Indi, Kinë dhe Evropë dhe deri në fund të muajit pajisjet do të jenë në dispozicion në rreth 130 tregje. Në periudhën e shitjeve […]

Samsung Galaxy Tab S5e-foto 1
Lajmet e fundit Tablet

[ZYRTARE] Galaxy Tab S5e nga Samsung

Ju prezantojme me Galaxy Tab S5e – tablet elegant, i lëhtë dhe i dizenjuar me kujdes që të këtë ato funksione “smart” që ju mbajnë gjithmonë të lidhur. Më një ekran të madh 10.5 inç dhe një kapacitet të lartë të baterisë, Galaxy Tab S5e është ndërtuar me shumë kujdës për të sjëllë një eksperiencë […]

si te mbrojme syte nga celulari
Guida

[GUIDA] Si te mbrojme syte nga celulari – 5 keshilla

Sa herë kemi degjuar fjalinë “Përdorimi për një kohë të gjatë i celularit vë shikimin në rrezik.” Shumë studime të ndryshme kan konfirmuar ne fakt që përdorimi masiv i “smartphone”-ve për të kontrolluar “e-mail”-n, qëndrimi për kohë të gjatë duke përdorur rrjete sociale, faqe webi, lojra etj dëmton shikimin. Me kete artikull do perpiqemi te […]