Aplikacionet e reja Top Apps Janar 2018
App

Top Apps Tetor 2017: aplikacionet e reja me interesante iOS & Android • ose.al

Top Apps Tetor 2017 :

Ne rubriken e aplikacioneve,  ose.al perzgjedh per ju aplikacionet falas (me disa perjashtime) me interesante te muajit. Per ju me poshte Top Apps Tetor 2017, hidhini nje sy, mund te kete aplikacione qe do t’ju duheshin gjate aktiviteteve te perditshme:

Best new Android and iPhone apps (early May, 2017)

Top Apps per iOS 

1 – Enlight VideoleapMenaxhim, modifikim dhe montazh imazhesh. Vleresohet si app me i mire i momentit ne kete fushe. Onboard editing, HDR+, Strobe mode etj| Shkrarko Falas.

Enlight-Quickshot

2 – AR MeasureKit: Nje nga aplikacionet e reja qe shfrytezon teknologjine “AR” te iOS 11. Mjaft i mire per matje, llogaritje dhe rendera 3D te objekteve te ndryshme | Shkarko Falas.

 

top apps shtator 2017

3 – TapMeasure: Ashtu si aplikacioni i meparshem, edhe ky eshte nje nder me te miret e ARkit, dhe sherben per te njohur format gjeometrike duke bere matjet e duhura | Shkarko $ 1.99

top apps shtator 2017

 

4 – Core Animator: Mjaft interesant per artistet grafik dhe design. Mundeson krijimin e imazheve te animuara sipas imagjinates. | Shkarko $ 5.99

top apps shtator 2017

5 – Augmenter Reality Solar System: Nje app i tipit ARkit qe mundeson krijimin e sistemit solar me realitet te shumefishuar. Pra te kesh sistemin solar ne dhome. | Shkarko $ 0.99 

top apps shtator 2017
5 – Jamzone: Per muzikantet qe duan te mesojne te lujne instrumente me ane te kengeve te famshme. Me ane te nje mixeri seleksionon instrumentin e kenges qe deshiron | Shkarko Falas 
top apps shtator 2017
Best new Android and iPhone apps (early May, 2017)

Top Apps per Android

1 – Mondly VR: App per te mesuar gjuhe te huaja me ane te imazheve dhe situatave te krijara ne realitet virtual. | Shkarko $ 4.99.

 

top apps shtator 2017

2 – Notin: Nje app mjaft i mire per nota dhe shenime. Super i shpejte ne perdorim. I mban notat ne hapesiren e njoftimeve te smartphonit.  | Shkarko Falas.

top apps shtator 2017

3 – Atom Visualizer: Duke perdorur ARCore te Google, ky app mundeson krijimin vizual dhe realistik ne 3D te formare te ndryshme kimike | Shkarko Falas.

top apps shtator 2017

4 – Gravity Scroll: App mjaft interesant qe mundeson scrollin e ekranit tuaj thjeshte duke perkulur celularin. Pra scroll nepermjet “gravitetit”. Jo te gjithme mund ti pelqeje | Shkarko Falas.

top apps shtator 2017

5 – Split screen creator: Note 8 mundeson punen ne dy app duke e ndare ekranin ne disa pjese. Ky App fantastik arrin te sjelle kete funksion ne çdo cel android.| Shkarko Falas.

 

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=tj0bwEmDa7s” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

6 – Material Notification Shate: App shume i nevojshem. Ai mundeson sfond me ngjyre te percaktuar per njoftimet. Pra njoftimet mund ti diversifikoni edhe me ngjyre. | Shkarko Falas.

 

top apps shtator 2017

 

.copyright © ose.al

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.