Top Apps Qershor 2017
App

Top Apps Qershor 2017: aplikacionet e reja me interesante iOS & Android | ose.al

Top Apps Qershor 2017 :

Ne rubriken e aplikacioneve,  ose.al perzgjedh per ju aplikacionet falas (me disa perjashtime) me interesante te muajit. Per ju me poshte Top Apps Qershor 2017, hidhini nje sy, mund te kete aplikacione qe do t’ju duheshin gjate aktiviteteve te perditshme:

Best new Android and iPhone apps (early May, 2017)

Top Apps per iOS 

1 – Halide: Aplikacion mjaft i bukur i tipit “kamera app”. Mundeson rritjen e fokusit per foto me qualitative dhe precise. Histogram live, mbeshtetje RAW dhe nderfaqe inteligjente. | Shkrarko $ 2.99.

2 – hum…: App i tipit “social media” miks me statistike masive. Publikoni pyetje nga me te ndryshmet dhe persona te tjere do t’ju pergjigjen ne c’do cast. Mund te besh dhe kerkime ne pyetjet e te tjereve dhe te japesh vleresimin tend. | Shkarko Falas.

3 – Curiosity: Aplikacion mjaft i lezetshem qe te meson c’do dite dicka te re, dicka te vjeter, dicka interesante. Eshte nje tip Wikipedia ne miniature. Zgjedh nje artikull “random” dhe c’do dite te njofton qe ta lexosh. Natyrisht ne baze te interesave. | Shkarko Falas.

4 – Missive: Funksione fantastike per sa i perket ekipeve komunikuese, puna e te cileve fokusohet tek kominikimi nepermjet email. Ky app ju mundeson kontrollin e inbox paralelisht me bashkepunetoret. Mundesine e nje chat me ta dretepersedrejti nga appi. | Shkarko Falas.

5 – Clarity: Aplikacion i tipit “photo-editing”. Editor fotosh mjaft interesant dhe me funksione te reja. Ka nje nderfaqe te thjeshte dhe intuitive. Efekte inovative dhe te shumellojshme. | Shkarko Falas.

6 – Adobe Scan: Drejto objektivin mbi nje dokument dhe do ta fotografoje, ta prese, te rregulloje kontrastin dhe ta ktheje automatikisht ne nje file pdf. Mjafti dobishem.| Shkarko € 1.99.

Best new Android and iPhone apps (early May, 2017)

Top Apps per Android

1 – hum…: App i tipit “social media” miks me statistike masive. Publikoni pyetje nga me te ndryshmet dhe persona te tjere do t’ju pergjigjen ne c’do cast. Mund te besh dhe kerkime ne pyetjet e te tjereve dhe te japesh vleresimin tend. | Shkarko Falas.

2 – Fortune City: Nje app menaxhues i shpenzimeve personale. Vecantia e tij eshte se e paraqet funksionin kryesor si nje loje interesante. Nderkohe qe kontrolloni shpenzimet ne jeten reale, mundoheni te koordinoni ndertimin e nje qyteti ne app. | Shkarko Falas.

3 – Curiosity: Aplikacion mjaft i lezetshem qe te meson c’do dite dicka te re, dicka te vjeter, dicka interesante. Eshte nje tip Wikipedia ne miniature. Zgjedh nje artikull “random” dhe c’do dite te njofton qe ta lexosh. Natyrisht ne baze te interesave. | Shkarko Falas.

4 – Fenix 2 Preview: Fenix eshte nje nga aplikacionet me interesante qe ka lidhje me Twitter. Suporton llogari te shumta, menaxhim personal te nderfaqes, menaxhim te website, youtube, instagram ecc. | Shkarko Falas.

5 – Paralign: Njohes i “tekave” te perdoruesit. Kur i shkruani mendimit, aplikacioni ju njeh me perdorues te tjere qe kane patur te njejtin mendim ne te shkuaren. Keshtu ju le te kuptoni se nuk jeni te vetmit qe mund te keni probleme te tilla. Gjithashtu ju ofron thenie meditimi.| Shkarko Falas.

 

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.