Aplikacionet e reja Top Apps Janar 2018
App

Top Apps Korrik 2017: aplikacionet e reja me interesante iOS & Android • ose.al

Top Apps Korrik 2017 :

Ne rubriken e aplikacioneve,  ose.al perzgjedh per ju aplikacionet falas (me disa perjashtime) me interesante te muajit. Per ju me poshte Top Apps Korrik 2017, hidhini nje sy, mund te kete aplikacione qe do t’ju duheshin gjate aktiviteteve te perditshme:

Best new Android and iPhone apps (early May, 2017)

Top Apps per iOS 

1 – Brick Camera: Kthen fotot tuaja ne imazhe te animuara GIF me nje stil vite ’90 persa i perket pixel. Stili “brick”| Shkrarko Falas.

top apps korrik 2017

 

2 – Teleport: Seleksionon fytyren ose portretin e nje personi ne nje foto, dhe e nxjerr ate nga sfondi. Nga ky moment mund te besh ndrsyhime ne detajet e fotos dhe sfondit. | Shkarko Falas.

top apps korrik 2017

 

3 – TabBank: Nje App fantastik per nje kitarist qe po meson te luaje kitaren. Ky aplikacion funksionon si liber shenimesh ku mund te vendosesh notat, kordat, kombinimet | Shkarko Falas

 

4 – Strike a Chord: Behet fjale per nje app asistent ne mesimin e pianos. Nis me nivelin fillestar dhe vazhdon ne nivele me te larta. Mjaft funksional per ke ka pasion pianon. | Shkarko Falas.

 

5 – Logo Maker Shop: Vete emri pershkruan funksionin e ketij aplikacioni. Te ndihmon te krijosh nje logo per kompanine tende te re. | Shkarko Falas

top apps korrik 2017

 

6 – Product Sketch: Funksioni i keti app eshte mjaft i thjeshte dhe interesant per ata qe bejne design. Me te krijohen rendera dhe imazhe mbi produkte te ndryshme.| Shkarko € 1.99.

top apps korrik 2017

Best new Android and iPhone apps (early May, 2017)

Top Apps per Android

1 – LightX Photo Editor (beta): Nje app tjeter per modifikim imazhesh. Por ne kete moment eshte aplikacioni me “cool”. Personalizon fotot ne menyre artistike. | Shkarko Falas.

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=xN1ECSt_OTA” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

 

2 – Teleport: Seleksionon fytyren ose portretin e nje personi ne nje foto, dhe e nxjerr ate nga sfondi. Nga ky moment mund te besh ndrsyhime ne detajet e fotos dhe sfondit. | Shkarko Falas.

top apps korrik 2017

 

3 – Medal: App per te apasionuarit e lojrave multiplayer online qe i ndjekin kampionatet dhe ne streaming. Ky app ofron nje permbledhje te ndeshjeve me te bukura. | Shkarko Falas.

top apps korrik 2017

 

4 – Edge Sense Plus: Ky app eshte i dedikuar perdoruesve te super celularit HTC U 11. Funksioni Edge Sense eshte i mrekullueshem dhe me kete app shtohen opsionet. | Shkarko Falas.

top apps korrik 2017

 

5 – Skipify: Edhe ne kete rast perdoret nga te apasionuarit e Spotify. Lejon krijimin e blacklistave mi kenge te caktuara dhe automatikisht shtyp “Next” kur nisin keto kenge.| Shkarko Falas.

top apps korrik 2017

 

6 – Briar (beta): App i tipit te mesazhistikes. Bazohet ne rrjetin “Tor”. Eshte super privat dhe i sigurte. Mund te perdoret me bluetooth pa patur internet kur celularet jane afer.| Shkarko Falas.

top apps korrik 2017

 

 

.copyright © ose.al

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.