Aplikacionet e reja Top Apps Janar 2018
App

Top Apps Janar 2018: aplikacionet e reja me interesante iOS & Android • ose.al


Notice: Undefined property: stdClass::$artistName in /home/cicinvia/public_html/ose.al/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 976

Notice: Undefined property: stdClass::$artistUrl in /home/cicinvia/public_html/ose.al/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 977

Top Apps Janar 2018 :

Ne rubriken e aplikacioneve,  ose.al perzgjedh per ju aplikacionet falas (me disa perjashtime) me interesante te muajit. Per ju me poshte Top Apps Janar 2018, hidhini nje sy, mund te kete aplikacione qe do t’ju duheshin gjate aktiviteteve te perditshme:

Best new Android and iPhone apps (early May, 2017)

Top Apps per iOS 

1 – Artstudio Pro |

Artstudio Pro: Draw Paint Edit
Artstudio Pro: Draw Paint Edit
Developer: Lucky Clan
Price: $11.99

2 – Scrubbies |

Scrubbies - Video
Scrubbies - Video
Developer: Google LLC
Price: Free
 

3 – Cinegraph

Cinegraph - Living Photos
Cinegraph - Living Photos

4 – Mirror Emoji Keyboard |

Mirror: Emoji Face Maker App
Mirror: Emoji Face Maker App
Developer: Mirror AI
Price: Free
 

5 – Selfissimo |

Selfissimo!
Selfissimo!
Developer: Google LLC
Price: Free

6 – Paste by FiftyThree |  

Paste by WeTransfer
Paste by WeTransfer
Developer: WeTransfer BV
Price: Free
5 – SnapCalc | 
SnapCalc - Math Problem Solver
SnapCalc - Math Problem Solver
6 – Temi |
Temi - Record and Transcribe
Temi - Record and Transcribe
Developer: Rev
Price: Free
Best new Android and iPhone apps (early May, 2017)

Top Apps per Android

1 – Files Go by Google | 

 

2 – Mirror Emoji Keyboard 

3 – Fella | 

Fella for Facebook
Fella for Facebook
Developer: Fella Inc.
Price: $0.99
 

4 – GloudGames  | 

5 – Haven: Keep Watch |

Haven: Keep Watch
Haven: Keep Watch
Price: Free

6 – SpotOn |  

7 – Remindee 

Remindee - Create reminders from any app!
Remindee - Create reminders from any app!

.copyright © ose.al

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.