Aplikacionet e reja Top Apps Janar 2018
App

Top 3 Apps: iOS & Android falas – Shtator 2017

Top 3 Apps FALAS:

Ne rubriken e aplikacioneve,  ose.al perzgjedh per ju aplikacionet falas (me disa perjashtime) me interesante te muajit. Per ju me poshte Top 3 Apps, hidhini nje sy, mund te kete aplikacione qe do t’ju duheshin gjate aktiviteteve te perditshme:

Best new Android and iPhone apps (early May, 2017)

Top 3 Apps per iOS 

1 – Status Art: Ndryshoni Status bar-in e iPhone tuaj dhe kthejeni ate ne nje celular te vecante. Do gjithe do habiten dhe do ju pyesin se si e realizuat. Shkarkoje tani falas direkt nga App Store.

2 – Rotate Video: Direkt nga titulli e kuptoni qe ky aplikacion ka si funksion rrotullimin e videove te realizuara nga celulari juar. Shfrytezoni rastin qe eshte falas ne App Store dhe shkarkojeni direkt tek celulari juaj

‎Rotate Video 360° - Any Angle
‎Rotate Video 360° - Any Angle

3 – Bubble Tower HD: Si aplikacionin e trete kemi zgjedhur nje loje qe eshte shume e bukur dhe po ofrohet momentalisht falas. Mos e humbni mundesine per ta shkarkuar

Bubble Tower HD
Bubble Tower HD
Developer: Trevor Van Arsdale
Price: 2,29 €

 

 

 

Best new Android and iPhone apps (early May, 2017)

Top 3 Apps per Android

1 – Zenge: Zenge eshte nje loje e re por po afirmohet shume shpejt tek Google Play Store. Komente jane shume te mira dhe nuk ju ngel gje tjeter qe ta shkarkoni derisa te jet falas.

Zenge
Zenge
Price: $0.99

2 – Doors Challenge: Nje nga lojrat me te bukura qe mund te gjeni tek Google Play Store.

Puzzle 100 Doors - Room escape
Puzzle 100 Doors - Room escape

3 – Next Launcher: Android ndryshe nga iPhone mund te personalizohet me shume menyra. Shkarkoni Next Launcher dhe ndryshoni ikonat e celularit tuaj

 

 

.copyright shtator 2017 © ose.al

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.