lojrat falas me te bukura Android - lojrat falas me te bukura iOS
App

Tetor lojrat falas me te bukura Andorid dhe iOS • ose.al

Me poshte ose.al ka perzgjedhur nje liste nga muaji Tetor lojrat Android dhe iOS. Ne kete koleksion kemi 7 lojra te reja! Ne krah te emirt te ketyre lojrave po vendosim linkun e shkarkimit dhe nje video “trailer”. Mund ti shkarkoni dhe provoni, maksimumi ne qofte se nuk ju pelqejne do ti fshini.

Tetor: lojrat Android dhe iOS me te bukura:

1. Frost • Shkarkimi falas: iOS

‎FROST
‎FROST
Developer: kunabi brother GmbH
Price: $4.99

 

2. Warhammer Quest 2

• Shkarkimi falas: iOS

‎Warhammer Quest 2
‎Warhammer Quest 2
Developer: Perchang
Price: $4.99+

 

3. Final Fantasy Dimensions II • Shkarkimi: Android | iOS

‎FINAL FANTASY DIMENSIONS II
‎FINAL FANTASY DIMENSIONS II
Developer: SQUARE ENIX
Price: $14.99

 

4. Dead Rain: New Zombie Virus • Shkarkimi: AndroidiOS.

‎Dead Rain : New Zombie Virus
‎Dead Rain : New Zombie Virus

 

5. Blocky Farm • Shkarkimi Falas: iOS.

 

6. The Talos Principle • Shkarkimi:  AndroidiOS.

‎The Talos Principle
‎The Talos Principle
Developer: Devolver
Price: $4.99

 

7. Paddington RunShkarkimi Falas: Android | iOS

‎Paddington™ Run
‎Paddington™ Run
Developer: Gameloft
Price: Free+

 

8. Whitch SpringShkarkimi: Android | iOS

‎WitchSpring3
‎WitchSpring3
Developer: SUYOUNG JANG
Price: $3.99

 

9. Roly Poly Monsters • Shkarkimi Falas: Android | iOS

‎Roly Poly Monsters
‎Roly Poly Monsters

 

10. Push Shkarkimi: Android | iOS

‎"PUSH"
‎"PUSH"
Developer: Maciej Targoni
Price: $0.99

 

11. Turn Undead • Shkarkimi Falas: iOS

‎Turn Undead: Monster Hunter
‎Turn Undead: Monster Hunter
Developer: Nitrome
Price: Free+

 

12. Lunar Battle • Shkarkimi Falas: Android | iOS

‎Lunar Battle
‎Lunar Battle
Developer: Atari
Price: Free+

 

.copyright © ose.al

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.