App

Shkarkoni falas programin e ri Files by Google

Google ka njoftuar një ndryshim të ri të emrit për File Go, menaxherin e njohur të skedarëve të njohur, që fillimisht u dedikua vendeve në zhvillim, por gjithnjë e më shumë përdoret nga të gjitha llojet e përdoruesve (Google është duke folur për mbi 30 milionë përdorues mujorë) pavarësisht nga lloji i pajisjes ose cilësinë e lidhjes në internet. Rregjistrimi më i ri, në veçanti, eliminon përgjithmonë emrin Go (një ndryshim i hershëm i emrit në beta) që vazhdimisht ndryshon emrin në Files by Google.

Paralelisht me ndryshimin e emrit, Google ka konfirmuar futjen – parë më parë në betan e fundit – të një ndërfaqeje të re të përdoruesit të bazuar në Temën Materiale dhe karakterizuar nga një ngjyrë mbizotëruese e bardhë.

Shkarkoni falas Files by Google

Versioni i fundit i Files nga Google është i disponueshëm për shkarkim në Pay Store dhe APKMirror

Files by Google | Android | Google Play Store, Falas

Fatkeqësisht, Files by Google nuk është në dispozicion për përdoruesit e iOS. Ky aplikacion mund të instalohet vetëm në pajisjet Android. Shpresojmë që Google do ta bëjë këtë aplikacion të disponueshëm edhe në platformën iOS. 

Po ju çfarë aplikacioni përdorni? Solid Explorer? Mixplorer? Presim komentet tuaja!

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.