app store lojra ios apple aplikacione
App

App Store: Shkarko lojra te bukura iOS FALAS

Apple ofron ne App Store ikona dhe lojra iOS komplet falas. Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni. Shkarko lojra te bukura per iOS dhe aplikacione. Ky artikull do perditesohet gjithmone me ofertat me te fundit, keshtu qe nxitoni dhe shkarko lojra te bukura iOS komplet falas, deri ne momentin qe oferta te jete e vlefshme. Më poshtë lista e plotë:

Shkarko lojra te bukura iOS

  • Von in Space
‎Von In Space
‎Von In Space
Price: Free
  • Super Tank Battle
  • Balconia
‎Balconia Math : 21 Marbles
‎Balconia Math : 21 Marbles
  • mySolar
  • Trader’s way
‎Trader's Way
‎Trader's Way
Developer: Infinite Software
Price: Free
  • Merc

Shkarko aplikacione iOS

  • Picx – Photo Editor
‎Picx - Photo Blend Editor
‎Picx - Photo Blend Editor
  • Convoto
  • Voice Changer
‎Voice Changer - Voice Effects
‎Voice Changer - Voice Effects
  • LetSketch
‎LetSketch
‎LetSketch
Developer: Enid Hadaj
Price: $1.99+

Shikoni edhe ju nëse në këtë listë ka ndonjë aplikacion që ju pëlqen dhe shkarkojeni përpara se të mbaroj oferta.

©ose.al

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.