app store lojra ios apple aplikacione
App

App Store: Shkarko lojra te bukura iOS FALAS

Apple ofron ne App Store ikona dhe lojra iOS komplet falas. Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni. Shkarko lojra te bukura per iOS dhe aplikacione. Ky artikull do perditesohet gjithmone me ofertat me te fundit, keshtu qe nxitoni dhe shkarko lojra te bukura iOS komplet falas, deri ne momentin qe oferta te jete e vlefshme. Më poshtë lista e plotë:

Shkarko lojra te bukura iOS

  • Von in Space
Von In Space
Von In Space
Price: Free
  • Super Tank Battle
  • Balconia
Balconia Math : 21 Marbles
Balconia Math : 21 Marbles
Developer: Elitza Maneva
Price: $0.99
  • mySolar
  • Trader’s way
Trader's Way
Trader's Way
Price: $1.99
  • Merc
Merc - commodity trading game
Merc - commodity trading game

Shkarko aplikacione iOS

  • Picx – Photo Editor
Picx - Photo Blend Editor
Picx - Photo Blend Editor
Developer: ruizhen huang
Price: $0.99
  • Convoto
Convoto
Convoto
Price: $5.99
  • Voice Changer
Voice Changer - Voice Effects
Voice Changer - Voice Effects
Developer: ruizhen huang
Price: $0.99+
  • LetSketch
LetSketch
LetSketch
Developer: Enid Hadaj
Price: Free+

Shikoni edhe ju nëse në këtë listë ka ndonjë aplikacion që ju pëlqen dhe shkarkojeni përpara se të mbaroj oferta.

©ose.al

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.