Lojra falas per celulare-top 5 aplikacionet me te shkarkuara-Google Play Store
App

[Oferta] Shkarko lojra ne Google Play Store 🎮 🎮

Google ofron ne Play Store për një kohë të shkurtër ikona, aplikacione dhe lojra falas per celulare android. Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni. Shkarko lojra ne Google Play Store per celular Android (oferta eshte e limituar) 🎮🎮🎮.

KUJDES
Ky artikull eshte i vjeter!! Klikoni tek butoni poshte per te gjithe ofertat qe dalin dite per dite.

Ne menyre qe te shkarkoni ofertat e fundit nga PlayStore duhet te klikoni dhe te lexoni artikullin e meposhtem qe eshte gjithmone i perditesuar me ofertat me te fundit!

 

Shtojeni linkun tek skedat tuaja te preferuara dhe shikojeni here pas here ne menyre qe te jeni gjithmone te azhornuar me ofertat me te fundit Android!

 

Te gjitha lojrat qe do gjeni me poshte me shume mundesi nuk jane me Falas, sepse oferta ka mbaruar. Klikoni tek butoni i mesiperm per te mos humbur me asnje oferte.

 

Shkarko app ne Google Play Store

   1. Braintoss
   2. Alarm Clock Pro – Music Alarm (No Ads)
   3. Ner – Photo Editor, Pip, Square, Filters, Pro
   4. 80s Music Radio Pro
   5. Pocket Spy Sound Recorder
   6. Trueshot Swing Tempo
   7. BMI Calculator
   8. Metapod – Podcast Manager

Shkarko lojra ne Google Play Store

 1. Comomola Far West Train – Railroad Game for kids!
 2. AngL
 3. Survival Online GO
 4. Decimals
 5. Math Grouping Brackets
 6. Multiplication and Division
 7. percentage math fun
 8. Buff Knight Advanced – Retro RPG Runner
 9. I Love My Circle
 10. League of Stickman 2017-Ninja
 11. Math Tester

Shkarko ikona ne Google Play Store

 1. Chrooma Float Live Wallpaper
 2. Chrooma Live Wallpaper
 3. KubeX premium icon pack
 4. M A M B O Icon Pack
 5. Sweets – Icon Pack
 6. Symbon Icon Pack
 7. Darkor – Super Amoled, Dark, HD/4K Wallpapers
 8. Glos – Icon Pack
 9. HD Wallpapers – Full HD (Pro)
 10. Pillow – Icon Pack

behu pjese e shtepia e teknologjise

Mund të shkarkoni ikonat tuaja duke klikuar direkt tek emri dhe më pas instaloni aplikacionin tek celulari juaj! Të gjithë këto ikona përdoren me  Nova, GO, Apex etj. Shikoni edhe ju nëse në këtë listë ka ndonjë aplikacion që ju pëlqen dhe shkarkojeni përpara se të mbaroj oferta. Te gjitha app vlejne vetëm për celulare android.

©ose.al • Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.