Lojra falas per celulare-top 5 aplikacionet me te shkarkuara-Google Play Store
App

Shkarko lojra me Google Play Store 🎮 🎮

Google ofron ne Play Store për një kohë të shkurtër ikona, aplikacione dhe lojra falas per celulare android. Keni vetëm pak kohë, kështu që duhët të nxitoni. Shkarko lojra Android me Google Play Store (oferta eshte e limituar) 🎮🎮🎮.

KUJDES
Ky artikull eshte i vjeter!! Klikoni tek butoni poshte per te gjithe ofertat qe dalin dite per dite.

Ne menyre qe te shkarkoni ofertat e fundit nga PlayStore duhet te klikoni dhe te lexoni artikullin e meposhtem qe eshte gjithmone i perditesuar me ofertat me te fundit!

 

Shtojeni linkun tek skedat tuaja te preferuara dhe shikojeni here pas here ne menyre qe te jeni gjithmone te azhornuar me ofertat me te fundit Android!

 

Te gjitha lojrat qe do gjeni me poshte me shume mundesi nuk jane me Falas, sepse oferta ka mbaruar. Klikoni tek butoni i mesiperm per te mos humbur me asnje oferte.

 FALAS: Shkarko aplikacione nga Google Play Store

  1. Phoenix for VK
  2. Note Recognition – Convert Music into Sheet Music
  3. Security Assessments
  4. CrypDates – Get Notified
  5. MatCon Pro
  6. Thai phrasebook – Thai Talk Pro
  7. Trueshot Swing Tempo
  8. Incognito Browser pro adblock anonymous & private
  9. Mexican Radio Online Pro
  10. MSafe – Pro
  11. UnitedCalc+ Indian Language Calculator (No Ad)
  12. Business Calculator Pro
  13. Decimal to Fraction Pro

 FALAS: Shkarko lojra me Google Play Store

   1. 4Goats
   2. Naughty Deeds FreeStyle
   3. Teach Your Monster to Read – Phonics and Reading
   4. Animals
   5. Mountain
   6. Sea
   7. SunnyFunnies: Hide and Seek – learning made fun
   8. SunnyFunnies: Umbrellas – learning made fun

 FALAS: Shkarko ikona nga Google Play Store

  1. Ancient Brotherhood 3D lwp
  2. Tokyo Ghoul Wallpaper Anime
  3. Oreo Z Flat Icon Pack
  4. Zed Zooper
  5. Bits – Icon Pack Oreo
  6. Ciclo – Icon Pack for ADW/Apex/Evie/Nova launcher
  7. Galaxy S9 Wallpapers, 4k Amoled – Darknex Pro
  8. Flat Dark – Icon Pack
  9. Flox – Icon Pack
  10. Glos – Icon Pack
  11. Mumber – Icon Pack
  12. Nougat Square – Icon Pack

behu pjese e shtepia e teknologjise

Mund të shkarkoni ikonat tuaja duke klikuar direkt tek emri dhe më pas instaloni aplikacionin tek celulari juaj! Të gjithë këto ikona përdoren me  Nova, GO, Apex etj. Shikoni edhe ju nëse në këtë listë ka ndonjë aplikacion që ju pëlqen dhe shkarkojeni përpara se të mbaroj oferta. Te gjitha app vlejne vetëm për celulare android.

©ose.al • Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.